Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyenkor? Mit...

Mit lehet tenni ilyenkor? Mit tanácsolsz? Voltál így?

Figyelt kérdés

Otthonról dolgozom, vállalkozóként.

Ma szabad nap volt, nem dogloztam.

Úgy érzem kiégtem és nem hogy holnap de SOHA TÖBBÉ nem akarom csinálni ... Más is volt így a munkájával?


Alapvetően szeretem, de ma nagyon kimerültem....


Ilyenkor mi a megoldás?


2019. aug. 20. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem érzel változást, kénytelen leszel váltani. És ha felmerül benned más lehetőség, amivel ki tudod kerülni a további kiégést, élj vele.
2019. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Voltam, és az a megoldás, hogy reggel amikor felkelsz az első dolog az hogy azt monddd magadnak, hülye voltál hogy tegnap siránkoztál, csak vissza kell rázódnom
2019. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, csak egy kis kikapcsolódásra lenne szükséged. Fontos, hogy megtaláld az egyensúlyt, és néha szánj egy kis időt magadra is :) nézd meg a kedvenc filmedet, énekelj, vagy tudja a fene, a lényeg, hogy élvezd!!
2019. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdezni, hogy melyik terület, én is vállalkozó akarok lenni?
2019. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!