Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy alapból jóképűnek számító,...

Egy alapból jóképűnek számító, jó kisugárzású fiúnak nagyon kiábrándító, ha nincs tökéletes fogsora? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem kesze-kusza és rendezetlen hála az égnek, csak a két elülső-felső egy kicsit metszi egymást (ezáltal nincs egy síkban sem), illetve az egyik mellette lévő picit a szájüreg felé dől.


Kb. Hasonló, mint Tom Hardynak (ha beírjátok, hogy Tom Hardy teeth, akkor kihozza) de neki egy fokkal picit szebb.


Nem merek foggal mosolyogni már évek óta, nevetni sem. Artikulálni sem merek rendesen, így pedig sokszor visszakérdeznek arra amit mondok.

Ebből kifolyólag nem is beszélek annyit, amennyit legszivesebben beszélnék.


Szerencsére a szociális életemmel nincs gond, de sok lehetőséget elszalasztottam már az életben, mert inkább nem ismerkedtem bizonyos emberekkel emiatt (barátság és kapcsolat terén sem).


Eddig akinek megemlítettem, azt mondta mindenki, hogy "nem is vettem észre amíg nem mondtad" "nem is lehet látni semmit" stb.

De úgy vagyok vele, hogy csak azért mondják ezt, mert nem akarnak megbántani.

Én ha látok egy nyitott szájas pillanatképet magamról valahol, elkap a szégyen érzet, hogy atyaég.

Ha meg beszélgetek valakivel, látom, hogy nézi a számat, és onnantól kezdve méginkább abbahagyom az artikulálást, vagy befejezem minél hamarabb a mondanivalómat, mert csak az van a fejemben, hogy azért nézi a számat, mert észre vette, hogy nem szép a fogam.


Gondolkodtam már fogszabályzón is, rajta vagyok az ügyön, de egyelőre nem tudom anyagilag még bevállalni.


Elsősorban lányok válaszát várom, hogy nagyon kiábrándító, ha egy amúgy "jól kinéző" jó kisugárzású fiú megszólal és meglátjátok a fent említett fogsort?


Teljesen őszinte válaszokat várok!


Én azt vettem észre, hogy akinek nincs szép fogsora az ismerőseim közül, attól még nem változik meg a szememben. De azért nem indulok ki ebből, mert én alapból nagyon "toleráns" vagyok az ilyen külsős dolgokkal kapcsolatban. Ezért vagyok kíváncsi más véleményére.


2020. nov. 6. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2020. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig megnézem az emberek fogsorát. Sok ember nem fordít vagy a szülei nem fordítottak erre figyelmet, de egy rendezett(ebb) fogsor, jobb első benyomást tesz általában az embereknél.
2020. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, csak a kérdést, meg bele pillantottam, hogy kicsit kesze kusza a fogad elől. Szerintem egyáltalán nem baj, ha amúgy jól nézel ki, ez még adhat is egy kis plusz szexepilt neked. Ismertem egy lányt, aki teljesen oda meg vissza volt, hogy jaj neki csúnya a fogsora (ferde), aztán megcsináltatta. Éveket húzott le vassal a fogán a gimiben, aztán mikor levették neki én esküszöm rosszabb lett az összkép. Maga a fogsor persze szép szabályos lett, de elveszett a csajból valami sajátos. Ráadásul ilyen tipikus nagy fogai voltak, azokat beállították sorban, hát olyan előnytelenné vált a kép. Azelőtt meg a ferdeség kicsit ellensúlyozta is a fogak óriási méretét és összességében sokkal aranyosabb volt úgy. De hát kinek mi.

Ha téged nagyon zavar akkor csináltasd meg, végső soron úgyis csak az számít, hogy neked jó tetszen.

2020. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem gond. Ha nem akadályoz étkezés és beszéd közben, akkor ne problémázz rajta.

Nekem kifejezetten tetszik, ha valakinek van valami pici szabálytalanság az arcán, mert az ilyesmi egyedivé tesz, és érdekes karaktert ad a kinézetnek. Persze, ha szégyenlősködsz miatta, az nem tesz jót.

Tom Hardy kifejezetten jól néz ki a fogaival együtt :) Rengeteg híresség futott be csámpás fogsorral, pl. egy másik Tom: még anno Tom Cruis-nak sem volt ilyen "egyenmosolya", mint most, mégis bomlottak utána a nők.

Nem hinném, hogy aggódnod kéne.

2020. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ez csak neked tűnik nagy dolognak. Teljesen átérzem egyébként, mert nekem is van hiba a fogaimnál. A felső első 2 metszőfogam picit szétáll. Eléggé zavar és emiatt én is kicsit artikulálatlanul beszélek. Ha felhívom rá a figyelmet, akkor mindig azt mondják, hogy nem is látni. Szintén úgy érzem, hogy azért, mert nem akarnak megbántani...

Szóval egy cipőben járunk.


A másik pedig: a páromnak le van törve egy kis darab az egyik metsző fogából és emiatt ő sem szeret nagyon vigyorogni, pedig őszintén szólva szerintem hihetetlen aranyosan néz ki így. Ez a szexepil :)

2020. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!