Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi kiábrándító...

Miért van ennyi kiábrándító emberi lény?

Figyelt kérdés

Napi szinten előfordul, hogy olyan emberekbe botlok, akiktől elmegy az életkedvem, sőt megkérdőjelezem magát az élet értelmét is. Nem csak a kisebbségre gondolok, de rájuk jobban jellemző. Például mire gondolok? Tegnap egy cigánycsoport felszállt a buszra, foguk alig volt. Hangoskodtak, drogbizniszről beszéltek, illetve egymás nemi életéről, a vége felé összevesztek és az egész busz tőlük zengett.

Az utcán hasonló csoportokban vonulnak, látszólag értelmetlen életet élnek. Szívják a cigarettát (vagy mást), tolják a babakocsit, közben kétkézről egy-egy gyereket vonszolnak maguk után és nagyjából érthetetlenül beszélik a magyar nyelvet.

Ugyanez a magyaroknál is előfordul, büdösen, toprongyosan élnek.

Mikor ezeket meglátom teljesen elmegy az életkedvem, magamba zuhanok amiért ilyen céltalan és értelmtlen életet élő emberek közöttünk járnak. Emellett azon is elgondolkodom, hogy mivel nekik gyakorlatilag értelmetlen az életük így bármire képesek, akár megverni, megölni a másikat is. Ez végképp kiábrándít az emberiségből.

Ugyanakkor tudom, hogy vannak normális és igényes emberek is, de manapság egyre a fentiekhez hasonló emberekkel találkozom. Nem értem egyszerűen hogy nincs igénye valakinek a kulturált, normális viselkedésre, a normális életre? Ugyanakkor szerintem az ő viselkedésükért csakis ők maguk hibáztathatok, hisz sokszor hangoztatják is, hogy ők ugyan nem dolgoznak, x illió forint adósságuk van, stb.


2019. nov. 25. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Tévedésben vagy, ezek nem emberek.
2019. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
közoktatás, közhangulat, kultúra vagy annak hiánya, ezt tudja ez az ország kitermelni magából.
2019. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Koltozz el onnét. Nekem oltári nagy a kontraszt mondjuk egy óbudai busz után felszallni egy kobanyaira :D
2019. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most épp a 15. kerületben, de erősen gondolkodom a költözésen, sőt... Eleinte jó ötletnek tűnt itt bérelni egy kertes házat, de a gyakorlatban szemlélve az itteni környéket erősen visszataszító. 12.-ből költöztem ide, gondolhatod mekkora arconcsapás volt az első utcai séta :D Tegnap is onnan jöttem haza busszal. Főleg a Keletitől kezdtek jönni a durvábbnál durvább arcok, de már ahogy átér a busz a hídon érezni a különbséget. A budai kerületekbe azért járok, mert itt a környéken nem szívesen megyek el sétálni, hisz javarészt ilyen emberek tobzódnak mindenfele, amitől csak elmegy az életkedvem. Mivel annak idején sosem jártam errefelé mikor kibéreltem a lakást megkérdeztem egy errefelé élő ismerősömet, hogy milyen a környék, szerinte nagyon jó, kertvárosi hangulatú. Később derült ki, hogy ő a 8. kerületben nőtt fel, így érthető, hogy neki ahhoz képest a 15. maga a paradicsom :)


De igazából szerinem minden városnak megvannak az ilyen "hulladékgűjtő" helyei. Ezért az szomorít el, hogy ezek léteznek. Például a belvárosban sem tudok megvárni úgy egy buszt (ami általában 3-5 perc múlva érkezik), hogy ne találna meg legalább egy cigány vagy hajléktalan kéregetési szándékkal, majd utána pedig ott köröz és bűzölög körülöttem. Minden esetre az biztos, hogyha valaki ilyen helyen él vagy gyakran találkozik ilyen "emberekkel" utána ha végre normális emberek között tengetheti mindennapjait sokkal inkább megbecsüli majd a normális közeget. :)

2019. nov. 25. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Én átérzem, amiről beszélsz. Sajnos a testvéremmel segítettünk ezeknek a lényeknek, de maximálisan visszaéltek vele. Tisztelet a kivételnek, de osztom a véleményed, reménytelen esetek, nem tudnak és nem is akarnak megváltozni, úgy szocializálódnak, hogy csalni, lopni, embert ülni nem bűn, még egymást is átverik, lehúzzák, aljas ösztönlények, aktívan tesznek érte, hogy gyűlöljék őket. Hozzáteszem sok becsületes cigányt is ismerek, őket sajnálom a legjobban, hogy egy kalap alá veszik őket a fent nevezett lényekkel.
2019. nov. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!