Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemüvegesek! Ti is úgy...

Szemüvegesek! Ti is úgy érzitek, hogy szemüveg nélkül csúnyák vagytok?

Figyelt kérdés

Én már lassan 15 éve szemüveges vagyok, kontaktlencsém sose volt, szóval mindig rajtam van a szemüveg. Az van, hogy annyira megszoktam már, hogy a szemüveg nélküli arcomat csúnyának látom.

Veletek volt már ilyen?



2020. nov. 7. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is fura nelkule. Oltoztet. En is jobban nezek ki vele+ erosebben lehet sminkelni moge. Ha tovabb romlik gondolkozom a muteten,de tiz eve van ,el se tudom kepzelni nelkule.
2020. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom magamon, szemüveg nélkül szerintem, és mások szerint is jobban látszik a szép szemem 😁
2020. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Én szemüvegben látom magam csúnyának, így csak akkor van rajtam ha nagyon muszáj.
2020. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olyan mintha egy ruhaeszköz/kellék lenne. Elég régóta vagyok szemüveges, és nélküle nagyon látszanak a mongolredőim a szemhéjjaimon, meg amúgy is nagyon furán nézek ki szemüveg nélkül.
2020. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szemüveg nélkül látom magam szebbnek. Szemüvegben másabb az arcom, mint nélküle.
2020. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a szemüveg egyfajta gödröt képez a szemnél, ami megváltoztatja az arcot.
2020. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én nem szeretem a szemüveget, sportolásnál kifejezetten zavar, szeretnék javítani a látásomon annyira, hogy ne legyen szükségem szemüvegre.

Október közepén voltam a Gerecsében túrázni, kb. 12km, eső, sár, csúszós emelkedők-lejtők, van dioptriás sportszemüvegem, ami zártabb, mint az optikai keret, de még az is úgy bepárásodott, hogy egy idő után nem láttam semmit, így levettem, és szemüveg nélkül folytattam a túrát. Kontaktlencsét nem hordhatok. A látásjavító műtét meg nekem sokba kerül.

2020. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzés kérdése, hanem tény. Nyáron a lencsén át másképp esik a fény az arcbőrömre, mint máshol, emiatt a szemem alatt más színű a bőröm, szemüveg nélkül csúnya, karikásnak néz ki. És persze ott vannak az orrnyergen is a kis "lyukak", amit a szemüveg kis talpacskái tapostak ki évtizedeken keresztül. Az is gyönyörű, ha látszik.
2020. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordom állandóan a szemüveget, pont azért, mert utálom, szóval ilyen kis kitaposott lyukak sincsenek az orrnyergemen.
2020. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

2016 óta hordom. Itthon mindig leveszem. Kintre szoktam hordani.

Én szemüveggel érzem magam így. Nélküle jobb lennék. De ez van.

Most csináltattam egy másik kerettel mert az első már kopott volt. Valahogy azzal jobban érzem magam kicsit. Jobban látszik is a szemem.

Jobban áll fotón is. De még így se tudtam megszokni.

2020. nov. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!