Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » T.i hogyan kezelnétek azt a...

T.i hogyan kezelnétek azt a kellemetlen helyzetet ha fodrásznál nem tudnátok stabilan tartani a fejeteket, mert betegségből adódóan jobbra-balra mozogna egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ezzel kezdenéd, hogy elmondod a fodrásznak hogy ez van? Vagy nem mondanád és hajvágáskor mikor szembesülne vele akkor csak irulnál pirulnál? Vagy nem számítana a véleménye? Tehet erre vonatkozóan megjegyzést?
2020. nov. 7. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám, hogy számítson rá, szerintem megkönnyítenéd vele a munkáját. Nem kifejtve, csak amit itt elmondtál, hogy erre kell számítani egy betegség miatt.
2020. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel inditanek.
2020. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván közölném előre, nem is értem a kérdést, mi az hogy "irulnál-pirulnál", valami 8 éves gyerek vagy, vagy mi?
2020. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szólj neki előre, hogy ne érje váratlanul
2020. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp mond el.Akkor jobban figyelmét tudja mire számítson.

Pl ha kisgyereknek vágnak hajat akkor is fel vannak készülve, hogy bármikor megunja és mocorog.Nincs abból gond,ha előre szólsz.Megfogják érteni.

2020. dec. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!