Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretnék idékre költözni...

Szeretnék idékre költözni agglomerációból. nem baj ha nincs közel a város, szeretnék megszabadulni ettől az életformától. Tudtok asjánlani szép és viszonylag fehér lakta környékeket magyarroszágon? Nem muszáj pest megye.

Figyelt kérdés

Imádom az erdőt és a természetet, olyan helyre szeretnék költözni, ahol igazán közel lehetek a természethez. Az agglmeráció ahova költöztem jelenleg, sajnos egyre jobban beépül, zsúfoltávált, az utobbi években ezt a kisvárost 2-3x annyian lakják mint régen, minden sarkon egy nyelestelek, sunyi kis utcával, házak egymás nyakába épülnek mint a gomba. szeretnék kijebb menni. Távolság engem nem érdekel.


Kicsiny házam idei értéke 35 millió forint volt, már ebben az évben mentem volna de nem tudtam, így jövőre akarom eladni és elmenni.


2020. nov. 7. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nyíregyháza (kertváros).
2020. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Őrség
2020. nov. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Veszprém megye, Zirc és környéke, bakonyi falvak.
2020. nov. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Győr
2020. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!