Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gyöngyösről Budapestre mennyie...

Gyöngyösről Budapestre mennyien ingáznak napi szinten? Nagyon megterhelő szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom onnan hányan ingáznak. Azt tudom, hogy az 1 óra olyan nagyjából lélektani határeset. Sok munkatársam a Dunakanyarból jár be az is 1-1,5 óra forgalomtól függően.


Ha úgy nézem én Budapesten belül BMV-zek (Busz, metró, villamos) alsó hangon 1 órát, ha rosszul kapom el a ritmust akkor 1,5 órát a munkahelyre.

2018. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag megéri ,akkor el kell viselni.
2018. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor jártam busszal néha a Népstadionhoz, dugig volt emberrel, beszélgetésekből hallva dolgozni jártak jópáran.

80-90km nem emlékszem már időben az mennyi, kb 1, másfél óra.

Ha közel van a megállókhoz a célállomás, nem nagy ügy.

Autóval még egy 4 litert evővel is húzós.

2018. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyanokat akik Szolnokról ingáznak Bp-re szóval a Gyöngyös is belefér. Sajnos vidéken a fű se nő,gondolom te se azért gondolkozol ezen mert Gyöngyösön annyi csodás lehetőség van.
2018. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyári munka lenne, de olyan, ami többet fizet, mert magasabb végzettséget igényel, az szinte csak Pesten van.
2018. jan. 2. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Pestről jártam dolgozni Hatvanba. 1 óra volt az út. Akkor nekem megérte.. ;)
2018. jan. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami megterhelő benne, az az unalom. Egy hét, és miután minden könyved 2x kiolvastad, már azt se tudod mivel üsd el az idődet.

Mondjuk manapság már van teló, meg filmek, meg játékok, szóval ilyenekkel készülj.

Meg persze hideg élelem és víz mindig legyen nálad, mert sose tudni mikor tart az 1-1,5 órás út 4-7 órán át (megesett).

2018. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!