Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem találom helyem az életben?

Nem találom helyem az életben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


31 vagyok. Dolgozok, van hobbim, amit imádok. Utóbbi 6 évben ez volt ami lekötött, de már nem adja meg azt az érzést. Sajnos nőkkel nincs kapcsolatom, sose ment, nem volt sikerem.


Igazából csak azért írtam ki a kérdést, mert hátha tudnátok mondani valamit, ami adna egy kis pluszt. Egy kicsit másként látni ezt az egészet. Mert megmondom őszintén ez a 31 év nekem bőven elég volt.


Köszönöm, hogy elolvastad!



2020. nov. 8. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid?
2020. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát annyit tudok csak mondani, hogy én azt hittem, a párkapcsolat hiánya miatt vagyok nyomorult, de lett kapcsolatom es még mindig ugyanezt érzem plusz bűntudatot, amiért nem vagyok jó társ.

Igazából erről nem vagy elkésve. Viszont valamit kellene kezdenünk magunkkal, valami terápia vagy fogalmam sincs.

2020. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress új hobbit, próbálj meg kicsit változtatni az életeden, pl. ha eddig mindig tv-ztél munka után, most menj el sétálni, futni vagy ilyesmi. A lényeg, hogy ne érezd úgy, hogy minden nap ugyanúgy telik. A legjobb nyilván egy társaság lenne, de a covid miatt most nehezebb ismerkedni, emberek közé járni.
2020. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokat vagyok a természetben, hétvégenként futok, meg szeretek kirándulni is. Igen a társaság ami igazán hiányzik, hogy valaki szóljon hozzám....
2020. nov. 9. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát így vagyok én is.
2020. nov. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!