Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugy erzem egy kicsit elvesztet...

Ugy erzem egy kicsit elvesztettem a celjaimat az eletben es nem talalom a helyem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazabol eleg fiatal vagyok.Ez volt az 1.evem a gimiben.Sajnos nem jott ossze sok dolog amit elterveztem.Peldaul a tanulassal voltak gondok,sajnos elrontottam az evet bar ev vegere eszhez tertem es biztos vagyok benn hogy jovore ezzel nem lesz gond.Szeretnek edzeni a nyaron es komolyan kitratoan raszanni magam.A baratokkal is van egy kis gondom.Sikerult beilleszkednem a legnepszerubb tarsasagba de ugye a jegyeim miatt csak ritkan engedtek el bulizni ezert nem lettem teljes koru tag.Es ez zavar,bar a helyzet egyaltalan nem menthetetlen ha jovore mindent megteszek hogy jol tanuljak es nem akarok gorcsosen megfelelni masoknak.A 3.a baratno.Volt baratnom de nem tartott sokaig.Egy gyonyoru lany volt de egyszeruen nem mukodott a dolog,nem tudtunk beszelgetni.Es sok lany mondtq hogy helyes vagyok meg jol nezek ki stb. meg sincs tul nagy onbizalmam,bar ez az ev sokat dobott rajta.Bocsant hogy ilyen hosszu lett,barkitol elfogadok barmilyen tanacsot es a valaszokat elore is koszonom.:)

15/F


2015. jún. 3. 23:44
 1/3 anonim válasza:

Mintha kicsit magamat hallanam :)

Tanulj! Nyelvet nagyon, angol-nemet, mindkettot. Esatobbi persze. Hidd el, megeri. Az edzes is.

A baratok... jo dolog a menok koze tartozni, de ne felejtsd el, hogy azon kivul is csak emberek vannak. ok is csak azok. Talan annak tunnek most, de ki tudja ki merre jut tovabb. legy empatikus. (az en peldambol kiindulva, aki meno volt a gimiben, az meg szulokkel el,alig tette ki a labat az orszagbol,nekem sajat lakas(meg ha kicsi is) sajat auto,es bejartam fel europat) a csajok meg... :) beszelgess, ismerkedj. meglesz az eredmenye, hidd el.

2015. jún. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe,még tényleg nagyon az elején vagy. Én a gimi 4 évét sokkal szarabb körülmények között húztam ki és túléltem,szóval én már a te helyzeted felének is örültem volna.

Légy kedves mindenkivel és esetleg már most nézhetnéd az egyetemi szakokat,hátha találsz kedvedre valót és így meg is jön a cél,hogy miért lesz érdemes küzdeni a tanulásban. :)

2015. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mégcsak 15 éves vagy mit sìrsz?Még hol a kamaszkor??!

Torkig vagyok màraz itt sirànkozó tizenévesekkel!

Mi lesz veled harminc évesen ha màr most felstresszeled magad?!Mit pànikolsz még,hol van még az érettségid is?!

De még utànna sem késô...mit kell foglalkozni a tàrsadalom szürreàlis és egyenlôtlen elvàràsaival??

2015. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!