Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet jól kezelni a...

Hogyan lehet jól kezelni a női hisztit?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal, aki már most minden apróságon behisztizik. Legutóbb elhívtam őt és a társaságát egy közös eseményre, de ott is kiakadt valami apróságon és messengeren elkezdett nekem mindenféle idiótaságokat irogatni meg jól kiosztani.


A hiszti alatt én nem akartam megbántani, így nem írtam neki olyan dolgokat, amiről tudom, hogy fájna neki, ő viszont nem foglalkozott ezzel, ami eszébejutott azt leírta, és bántó volt a viselkedése. Mivel én nem mondtam neki olyat, amit egyébként gondoltam, őrlődöm a történteken, és én érzem szarul magam, ő meg jól kipuffogta magát és éli világát.


Légyszi tapasztalt emberek segítsetek, hogy általában mit lehet kezdeni egy hisztis nővel, illetve ha legközelebb ilyen van, hogyan kommunikáljak vele úgy, hogy ne bántsam meg, de ne is érezzem utána úgy, hogy lenyomott, mert én nem álltam bele a vitába.


Köszönöm.


19/F


2020. nov. 8. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Tömd be a száját.
2020. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "női hiszti", bárki viselkedhet így. Addig hagyd ott, amíg még nem gabalyodsz bele túlságosan. Kutyából nem lesz szalonna.
2020. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen hisztizős libákat messzire elkerülöm. Az egy dolog, hogy valakinek olyan időszaka van, mert mit tudom én, megjött, de a leírás alapján ennek a csajnak az alapszemélyisége része, és utána mintha mi sem történt volna, vagy legalábbis ő semmit nem csinált.


Az elkerülésen kívül azt csinálhatod, hogy tűröd... vagy megmondod neki, hogy bocsi, ne hisztizz mindenen, vagy legalább ne rajtam vezesd le.


19/l

2020. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyuzz! Ok nelkul veszekszik, bantoan viselkedik … es bar nem volt rola szo, de valoszinuleg nem is kert bocsanatot. Miert is kellene neked egy ilyen kapcsolat? Ilyenre vagytal amikor kapcsolaton álmodoztál?

Menekulj es keress inkabb egy alkalmasabb lányt! Kar egy ilyen kapcsolatra elfecserelni az idodet, amikor jol is erezhetned magad.

2020. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, teljesen igaza van mindenkinek.


Kicsit sajátos a helyzet, mert nem vele akarok összejönni, hanem a barátnőivel (olyan nők, hogy 7ből kb 3-4 feleségtípus), de ő a híd a társaságba, viszont így felejtős :( Mind1

2020. nov. 8. 18:17
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Te aztán nem vagy semmi, igazi érdek pasi vagy.
2020. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6os látod miken kell keresztül mennem hogy megismerkedhessek jó nőkkel, uh ne irigyeld a helyzetem :D
2020. nov. 8. 18:55
 8/17 A kérdező kommentje:
Úúú egyébként tényleg hogy merek közeledni ahhoz a nőhöz aki tetszik...
2020. nov. 8. 18:55
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Azért rohadtul nem mindegy, hogy min "hisztizett"

Ha mondjuk azon, hogy te azon a bulin ezerrel nyomultál a barátnőire, akkor teljesen jogos, hogy kiakadt!

2020. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Én is kiborulnék, ha azzal szembesülnék, hogy a pasim csak ugródeszkának használ a barátnőimhez.
2020. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!