Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet kezelni a férfi...

Hogy lehet kezelni a férfi hisztit?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, ő a rangidős, nyilván sok időt töltök vele, rendszeresen egy egész hetet, közös szállás, ilyesmi.

A figuránál A és B hét van, egyszer normális, majd történik valami és befordul teljesen, idegbeteg, nem lehet beszélni vele. Azt tapasztaltam, hogy időről-időre talál egy kollégát, akivel így viselkedik, nem nagy a létszám, úgyhogy körbejár ez. Sajnos iszik, bár próbálja tagadni az alkoholproblémáit, de a másnaposság es a kialvatlanság látszik az emberen. Tulajdonképpen nyugtatókat kellene szednie, de arra nem lehet fogyasztani.

Nyilván èn nem akarok vele lelkizni, nem is érdekel az élete, de mégis hogy lehetne valahogy tudatni vele, hogy ez eléggé destruktív viselkedés. Persze,megkérdezem, hogy mi a baja, lehet-e segíteni rajta valamit, de nem reagál olyankor semmit. Sajnos mivel egy vezető félesèg nem lehet figyelmen kívül hagyni őt. Az anyjába még nem küldtem el, gondolom az sem megoldás...



2019. márc. 24. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

"a másnaposság es a kialvatlanság látszik az emberen"


Azt remélem, tudod, hhy a kialvatlanságnak rengeteg egyéb oka is lehet, és a "másnaposság" sem olyan tünetcsoport, ami csak alkoholtól lehet.

Legalább annyi esély van arra, hogy valami egyéb, esetleg komolyabb betegség vagy depresszió az, ami ezeket okozza, nem feltétlen alkohol.

2019. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
munkahely nem tudja pszichológushoz küldeni?
2019. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első. Én ténylegesen tudom, hogy iszik. Ismerem más családtagjait, naprakèsz vagyok az otthoni balhéiról.


Biztos tudná a cég elküldeni, ha akarná...

2019. márc. 24. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
tegyetek panaszt. hátha történik valami
2019. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő a rangidős, akkor talán benne van a férfiklimax korban.
2019. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehéz...


Édesapám is gyakran hisztizik (főleg részegen, de már pia se kell neki hozzá) és hiába beszéltem vele, kérleltem, voltam szigorú, stb., folytatta.


Kerestem neki segítséget, nem izgatta. Nem fogadta el.


A leginkább az segít, ha ignorálom. Ugyanúgy próbál bennem az energiaforrására lelni a későbbiekben, de elszívni nem tudja...

2019. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!