Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt egy férfi?

Miért csinálja ezt egy férfi?

Figyelt kérdés
Szakítottunk. Most eltelt pár nap és ugytesz mintha én rossz lettem volna, megjátszottam volna neki magam pedig ő hazudozott komoly dolgokban és csalt meg. Azt mondja utál engem bántani akar lelkileg ezzel jobban pedig tudja hogy nekem rossz.. nem értem miért ha egyszer én tényleg a lelkem bele tettem a kapcsolatba. És azt állította a testvéremnek hogy nem volt ez akkora szerelem nem szeretett 🤦🏽‍♀️ pedig de nagyonis..
2020. nov. 9. 06:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy mennyire szeretett, azt csak ő tudhatja. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Főleg addig míg nincs gyerek mert utána aztán nehéz szabadulni a másiktól.
2020. nov. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De olyan bunkó lett 1 -ről a 2-re. Előtte 2 nappal meg még fel is hívott.
2020. nov. 9. 06:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nárcisztikus
2020. nov. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy valaki biztos onbizalmat adott neki es most menonek erzi magat.. de utana ugyis fajni fog neki hogy 1 ilyet mint en elengedett..
2020. nov. 9. 06:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni akar, hagy menjen. Nem kell erőltetni. Ha vissza jön a tiéd. Ha nem jön vissza, sosem volt a tiéd.
2020. nov. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem is aki megcsal még ö hordott le utàna mindenkinek és még ö utàl engem.


A gerinctelenek màrcsak ilyenek.

2020. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*megcsalt
2020. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfi nem tesz ilyet, mert bár van önbecsülése minden embernek, ezt nem kellene összekeverni a kellemetlenkedő magatartással. Volt valakim. Kiderült, hogy nem vagyunk egymáshoz illőek. Megbeszéljük és megy mindenki tovább a maga útján. De akkor menjen is, ahogyan megbeszéltük, - ne az töltse ki az ideje jelentős hányadát csak az egyik félnek is, hogy miként lehetne még a távolból is utána rúgni a másiknak. Ehhez több önuralom, fegyelem kell, mint a dedós viselkedéshez. Nekem is volt menyasszonyom. Volt idő, hogy nem tudott választani köztem és egy másik férfi között. Megbukott. Megbeszéltem vele, hogy ez nekem nem jó így, viszont nem voltam sem vele, sem a másik férfival agresszív, hanem választás elé állítottam. Szüneteltetni akarta a kapcsolatunkat, amibe nem mentem bele, - nem a Fővárosi Nagycirkuszban vagyunk, voltunk, ahová akkor veszek jegyet, amikor kedvem szottyan. Befejeztük. A távolból figyelemmel kísérem, hogy miként alakul az élete, de eszem ágában nincs kapcsolatot keresni vele, beleszólni a körülötte kialakuló fejleményekbe és ami a legfőbb, nem kellemetlenkedem se vele, sem a környezetével. Ennyi! Viselkedni tudni kell.
2020. nov. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Azt nem értem miért érdekel még téged csupán egy kérdésre is?

Annyi jót nem kaptál tőle, hogy sajnáld!! Megcsalt akkor szeret? Persze nem vagyunk egyformák valaki megteszi megbanja és többet nem csinál ilyet, de én nem igazán hiszek ebben.. Fiatal vagy ne egy ilyen mellett ragadj le, mert sokkal jobbat találsz. Meg ez a stílus is elviselhetetlen hosszú távon. Szóval jobban teszed ha elengeded és leszarod mivan vele, mit csinál!

2020. nov. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as válaszolóval teljes mértékben egyetértek.

Annyit még én hozzátennék, hogy sokan nem tudják ezt ilyen tisztességgel lezárni, vergődnek, hol könyörögnek, hol szitkozódnak de ilyenkor csak megerősítik a másik felet abban, hogy jól döntött.

Úgyhogy ne is foglalkozz vele tovább, látod milyen ember.

2020. nov. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!