Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ennyire bámulni a...

Miért kell ennyire bámulni a másikat?

Figyelt kérdés

Nem egyszer történt már meg velem, hogy bámultak az arcomba az emberek. Mégis mire jó ez? Bámul, semmi reakció. Köszönök neki, de semmi reakció, bámul fapofával. Mégis mire jó ez? Már kezdek félni, mert az ilyen emberek agyába nem tudom mi futhat át.


Ilyenkor mi futhat át az emberek agyán?


Nem, nem elbambulnak....


Volt úgy hogy mentem motorral a faluba (kis babetta) majd az egyik ember ki jött a kapu elé, és bámult. Nem, nem a motort bámulta. Intek neki, de cseszik vissza inteni.


Esküszöm nektek, hogy nem hallucinálok, nincs üldözési mániám. Ezek szó szerint bele bámulnak az arcomba (tisztelet a kivételnek).


Arcomba bámulnak, mégis miért?


Kezdjek félni?


23F


2020. nov. 9. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
bocs, de nekem az "arcomba bámulnak" azt jelenti, hogy max 1,5 méteres távolságról bámulnak úgy, hogy mind a ketten állunk, tehát én konkrétan látom, hogy az arcomat bámulja. De az, hogy te nem egy épp séta sebességgel mozogsz az úttseten, a másik meg a járdán/kapu előtt bámul az nekem sehol sem arcba bámulás. Nem is értem azalatt a 2mp alatt amíg te felé nézel honnan tudod leszűrni, hogy ő folyamatosan bámul. Lehet ő is csak arra a két 2mp-ig nézi konkrétan az arcodat, nem tudhatod. Ennyi erővel rád is rád lehetne fogni, hogy bámulsz...
2020. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

Párszor már kiírtad ezt a kérdést..

Szimpla paranoia.

2020. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Parasztok. Nem vágják le az emberek privát szféráját. Én diszkréten lábonrúgom az ilyeneket. Ha túl közel áll, belelökök könyékkel mintegy "vééééletlen"... Aki meg nagyon bámul, pl engem idős nénik szoktak, nekik mosolygok és szemöldököt emelgetek. :D Hergelem őket, mert vicces :D Világ életemben megbámultak mindig mindenhol amúgy, szóval hozzászoktam :D Amíg nem volt szájkosár, addig grimaszokat vágtam pl :D
2020. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ja, ez eszméletlen idegesítő tud lenni. Van hogy annyire felidegesítem magam rajtuk, hogy elkezdek fintorogni/arcot vágni, hogy mivan mááár... de volt olyan is, hogy "véletlen" bemutattam valakinek:)) A nyuggerek, idős nénik-bácsik kifejezetten élvezik, mint egy biztonsági kamera, úgy működnek néha;)
2020. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De mai napig ez van velem. Soha nem tudom megérteni.
2020. nov. 25. 13:33
 6/12 anonim válasza:
szerintem engedd el:( ilyenek az emberek..
2020. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De hogyan tudom a lelkembe ezt rendezni?
2020. nov. 25. 14:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Vedd be ezt!


[link]

2020. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
csináld azt mint őkxdd fogalmam sincs.. én már nagyjából megtanultam leszarni az ilyen eseteket, de valószínűleg azért, mert rengeteget vonatozok és azért elég sok idegen emberrel futok össze
2020. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jolvan csak mindenki máshogyan kezeli. Én például érzékeny vagyok az ilyenre.
2020. nov. 25. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!