Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság bámulni? Főleg...

Bunkóság bámulni? Főleg lányok véleményét várom!

Figyelt kérdés

A mostani időben , kb minden fiatal lány/nő olyan ruhát vesz fel ami bőven nyújt látnivalót. Ezeket én mind meg is nézem jó alaposan. Ez nagy baj?

( nem hosszú másodpercekig, max 1-2 mp, nem folyamatosan, nem szólitom meg őket, nem mászok bele az aurájukba, nem dörgölöm oda semmimet, nem fütyögök, nem szólok be, semmi, csak megnézem főleg a cicit, ha már más úgysem lehetséges



2019. jún. 25. 01:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Ami nem eladó, nem teszik a kirakatba.

Mellesleg, ha egy izmos egoista pénzes köcsög vagy, aki kutyába sem veszi a nőket, akkor kis túlzással, ott helyben meg is dughatod, az sem gáz. Ha ronda vagy, rá se pillants mert meetoo.

2019. jún. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha kiteszi azért teszi,hogy megbámulják. Ha elismerő pillantásról van szó engem nem bánt,még jól is tud esni. De mikor úgy bámulnak,mintha egy darab húst méregetnének akkor az undorító...
2019. jún. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Jól kinéző haverral kipróbáltuk. Ő bámulta őket mint egy "darab húst", a csajok nagy részének tetszett a dolog, mikor én a ronda küldtem feléjük egy félénk mosolyt, csak undorodó pillantásokat kaptam. Szerintem ebből látszik milyenek vagytok, persze biztos vannak kivételek, pont mint becsületes politikus, szőke indián, dolgos cigány és fehér Zorró.
2019. jún. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

4es

Nem kell kivetíteni a balszerencsédet...

Persze te is biztos örülsz,ha egy bányarém bepróbálkozik és elhajtod a bögyös,hosszúcombú modellcsajokak mi?

2019. jún. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Nálam eddig senki sem próbálkozott. Mellesleg miért jellene jópofiznom és vigyorogva viselnem a sok megaláztatást, hazudozást és képmutatást a részetekről? Nyilván nem esett le az elöző válaszom a számodra, de most leírom egyszerűbben!

Nem az számít, hogy milyen módon nézik meg, hanem, hogy ki nézi meg

2019. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
De,leesett. De az éremnek 2 oldala van. Én is leírom egyszerűen. A csúnya lányokkal ti sem foglalkoztok. Egyébként van egy határ,nálam legalabb is. Pl.más ha egy amúgy szimpatikus jól szituált de nem helyes srác néz meg vagy mondjuk egy csapat építőmunkás cigány..egyiknél fogok undorodni, a másiknál nem. Remélem sejted melyiknél...
2019. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki csak simán megnéz, az nem zavar.
2019. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül elküldtem.. szóval ha csak megnéz, az nem gáz, de ha tátott szájjal, csorgó nyállal, hanghatásokkal kísérve bámul, az elég kellemetlen és illetlen függetlenül attól, hogy hogy néz ki az illető.
2019. jún. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem illik bámulni, és mutogatni sem illik.
2019. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem kissé ellentmondásos amit írsz,mert ha megnézed őket jó alaposan,az nem 1-2 mp.

Hogy bámulni bunkóság-e?

Minden nő,aki jól néz ki,és szándékosan annyira feltűnően öltözik,az tudja jól,hogy bámulni fogják.Sosem fogják beismerni,de ez egyben egy hatalmi játék is náluk.Egy nő a testével tudja a legkönnyebben manipulálni a férfiakat.

Ok,valahol kettős a dolog,mert nyilván egy nő sem vágyik füttyögő,alkesz bámulásokra.De hát a női viselkedés sokszor kettősségeken alapszik,amitől azért ők maguk is szenvednek.

2019. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!