Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lepődnek meg a férfiak,...

Miért lepődnek meg a férfiak, ha egy náluk jóval fiatalabb lány ír Nekik?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy emiatt azt hiszik, hogy át akarom verni Őket, holott csak beszélgetni/ismerkedni szeretnék.

Annyian mondják, hogy bejönnek Nekik a fiatal lányok, és emiatt azt hiszik, hazugság az egész. Így tényleg nem lehet ismerkedni senkivel. A korombeliekkel pedig nem lehet értelmesen kommunikálni, állandó jelleggel felül akarnak kerekedni a másikon.

Patthelyzet...


2020. nov. 10. 08:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Háááát, 19 évesen elég fura, hogy 40 meg 70 éveseknek írsz... Mégis mi a célod?
2020. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ismerkedek, beszélgetek, mint írtam. Ami alakul alapon, mert erőltetni nem szokásom semmit sem.
2020. nov. 10. 11:46
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Oké, de miért pont velük? Miért nem a saját korosztályoddal? Hol találod ezeket az embereket?
2020. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

A saját korosztályomhoz valamiért nem vonzódom eléggé. Jobban szeretem, ha egy férfi testesebb, szőrösebb, mélyebb a hangja, és természetesen adja magát.

Illetve a tizenévesek, huszonévesek túlbuzgóak nekem. Volt már fiatalabb párom, ő 22 éves volt. Nem bírt leülni, komolyan mondom. Folyamatosan menni akart meg bulizni. És mivel nem bulizok, így mindig egyedül ment, vagy pedig a haverokkal, ott pedig ment nagyban a kurvázás, megcsalás.


Amikor 20 évvel idősebb párom volt, vele jobban elvoltam. Sétálgattunk, beszélgettünk, filmeztünk, vagy csak hallgattuk a zenét, összebújva.

Vele azért szakadt meg a kapcsolat, mert a szüleim szétválasztottak a korkülönbség miatt. Ő pedig beijedt és nem küzdött a kapcsolatért egy percet sem, így utólag pedig nem is bánom, hogy így alakult.

2020. nov. 10. 11:55
 15/25 anonim ***** válasza:
24%

Nem, tényleg nem vagy érettebb a korodnál, sőt...

Visszavonom a kijelentést. Valószínűleg túl gyerekes vagy ilyen, komoly, felnőtt emberekhez

2020. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Amiről beszélsz az személyiség kérdése inkább, ehhez nem kell 40 évesnek lenni :D Te inkább introvertált embert keresel szerintem...
2020. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
21%

Hú, a leírás alapján inkább tűnsz egy férfinak, aki nőnek adja ki magát.

Megmutatod a facebook profilod?

2020. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

15-ös, nem is állítottam, hogy érettebb vagyok. Ez van, nem tehetek róla.

16-os, igen, a személyiség miatt is csinálom az egészet.

De testileg sem vonzó egy 20 éves. Valamiért nem tetszenek.

2020. nov. 10. 12:12
 19/25 A kérdező kommentje:
17-es. Provokálással Te ugyan nem fogod megszerezni a Facebook profilomat.
2020. nov. 10. 12:13
 20/25 anonim ***** válasza:
21%
Provokálás nem történt és nem is nagy kár, hogy nem kapom meg egy férfi profilját. További jó kamuzást!
2020. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!