Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jóval fiatalabbnak néznek,...

Jóval fiatalabbnak néznek, mint amennyi valójában vagyok. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és folyamatosan megkapom, hogy olyan gyerekes az arcom, volt aki 12-nek nézett.. Ne értsétek félre, nem gyerekes a viselkedésem, sem az öltözetem, csupán az arcom “nem öregszik”. Genetika, mert anyukámat és papámat is folyamatosan tizenévekkel fiatalabbnak nézik.

Tudom, hogy később áldás lesz, hogy letagadhatok majd x évet, de azért jó lenne valahogy annyi idősnek kinézni, mint amennyi vagyok. Ti hogy állnátok a dologhoz, mert az én önbizalmamnak nagyon nem tesz jót?😔



2019. júl. 16. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Örülj a jó géneknek. Potenciális pár-jelölteknek pedig mutasd fel a személyidet, nehogy álmatlan éjszakáik legyenek, attól tartva, hogy a rendőrök rájuk törik az ajtót.
2019. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Oh jaj, ezt is hányszor hallottam már!😜
2019. júl. 16. 23:49
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Az se jobb ha idősebbnek néznek! Szerintem vicceldd el ragaszd ki a személyidet a homlokodra vagy nemtudom.. Engem 5-8 évvel idősebbnek néznek pedig (majdnem) korodbeli vagyok. már szoktam mondogatni, hogy fél lábbal a nyugdíjfolyósítóban vagyok...A borosta egyébként minden férfit öregít kicsit.
2019. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
17%
Én is azt mondanám, hogy örülj neki, de ha ennyire zavar, akkor próbáld ki a sminkelést. Az erősebb kontúrokkal és kontrasztokkal idősebbnek nèznél ki.
2019. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A smink sem használ.😣
2019. júl. 16. 23:57
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Volt itt ma egy csávó, azt kérdezte, mennyire ciki az animés loli testpárnáját ölelgetni. Szerintem tök jól kijönnétek egymással. :D
2019. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem nincs baj azzal, hogy gyerekes az arcod. Nekem is gyerekes az arcom és sajnos sokat gúnyoltak miatta.
2019. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetbe vagyok és sokszor érdekes helyzetekbe hoz. Pl amikor egy 13 éves fiúnak tetszettem mert ő is annyinak hitt közbe meg 19 vagyok. Az iskolába is folyton 9. - esnek tituláltak. De majd 30 éves kor után lesz csak haszna ennek. Addig meg türelem
2019. júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne változz. Pár embernek ez az esete. Köztük nekem is.
2019. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék változni, csak megtanulni elfogadni, hogy ilyen vagyok.🙁
2019. júl. 17. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!