Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lepődnek meg a férfiak,...

Miért lepődnek meg a férfiak, ha egy náluk jóval fiatalabb lány ír Nekik?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy emiatt azt hiszik, hogy át akarom verni Őket, holott csak beszélgetni/ismerkedni szeretnék.

Annyian mondják, hogy bejönnek Nekik a fiatal lányok, és emiatt azt hiszik, hazugság az egész. Így tényleg nem lehet ismerkedni senkivel. A korombeliekkel pedig nem lehet értelmesen kommunikálni, állandó jelleggel felül akarnak kerekedni a másikon.

Patthelyzet...


2020. nov. 10. 08:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
66%
Én az ellenkezöjét tapasztaltam idösebb férfiként 30+ hogy a fiatal lányok bármennyire is tetszenek de nem illünk össze mert annyira aktív bulis életmódjuk van hogy abszolút nem passzolunk.
2020. nov. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a véleményem és a tapasztalatom. A 20 körüli lányokkal mint ha nem is egy nyelvet beszélnénk. Nem ugyanazon a bolygón lennénk.

Próbáltam párszor de képtelenség még normálisan kommunikálni is velük.

40/F

2020. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Sunshinedoll ***** válasza:
21%

Nem tudom, nem értem, miért akarod rááldozni a legjobb cici-éveidet egy 40+ éves emberre lol????

Fölösleges. Egyik se fog komolyan venni, amelyik 40+ éves KIFEJEZETTEN 19 évesre pályázik, az komolyan infantilis és manipulatív. Jobb neked nélkülük.

2020. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem akarnak bajba keveredni.
2020. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
33%

Nos nekem egy érdekes sztorim van a témában. 46 éves voltam, amikor jártam alkalmi jelleggel egy barátom apjának segíteni vidéki közértek portálüvegeit és kőburkolat-fugáit takarítani. Egyik, pestmegyei kis település közértjében egy eladó-tanulólány odajött hozzám és dícsérte a terepmintás nadrágomat, kérdezősködött, hogy ezzel foglakozom-e, dumálgatott, mutogatott képeket, videókat, hogy zenélni tanul, stb stb. Aztán whatsapp-on folytattuk a levelezést. Kiderült, hogy 18 éves és konkrétan azt írta, hogy helyesnek tart, bejövök neki. Nagyon imponált neki a zenei tájékozottságom, no meg az, hogy amúgy tűzoltó vagyok. Lényeg, hogy írogattunk, szerveztük, hogy találkozni kellene. No most én, aki immár évek óta egyedülűlló pasi voltam, de korábban is volt már jóval fiatalabb barátnőm, úgy éreztem, hogy túl szép, hogy igaz legyen. Átgondoltam amúgy, simán bevállaltam volna egy komolyabb kapcsolatot is (lesztek szívesek emiatt nem nekem esni és minősítgetni), hiszen én a 40+os kor elennére is szerettem, szeretek bulizni, dinamikus, fiatalos életet élni, bolondozni, mindig is a jóval fiatalabbakkal értettem szót jobban, mint a korombéliekkel, stb. Csak valahogy kicsúszott a kezemből mindig, egy idő után már úgy éreztem, hogy csak szívat, szórakozik velem.

Aztán kiderült, hogy sajnos egy kontrollmániás anyukája van, aki rámírt, hogy nem hagyja, hogy a lánya velem legyen kapcsolatban. Sajnos a lány is eltűt utána. Néhány titkos randi, szoros ölelkezés, csókolózás volt köztünk és akkor izzott a levegő.

Ma is úgy emlékszem vissza arra pár hétre, mint egy érdekes dologra, hogy egy fiatal leánynak bejöttem, és ma is erre vágyom. Jól ki tudnék jönni egy hasonló korúval. Hiszen a hobbijaim, a szabadidős szokásaim teljesen kompatibilisek a fiatalokkal és egzisztenciálisan is tudnám vinni akár házassági jellegű szintig is a kapcsolatot.

2020. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!