Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapintatlan voltam szerintetek?

Tapintatlan voltam szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25/F vagyok. Fél évvel ezelőttig nagyon tetszett nekem egy lány, randiztunk többször, de végül elég rossz vége lett, mert közben vőlegénye is lett, én meg csak hiúságlegyezgetésnek kellettem. Engem nagyon megviselt (még mindig a sebnyalogatás zajlik) mivel nagyon szerettem, így elég durva sértéseket vágtam a fejéhez.

Közben futólag megismertem a húgát is, kétszer beszélgettünk úgy 10 percet, azt mondta, reméli, összejövök a nővérével. Amióta a nővérével haragban vagyunk, vele sem beszéltem. Ma délelőtt összefutottunk egy kávézóban, megkérdezte, hogy hogy vagyok, kifejezetten a nővérével történtekre kérdezett rá. Erre azt válaszoltam udvariasan, hogy erről csak a családommal és a barátaimmal beszélek, azokban, akikben bízom, és ő ebbe nem tartozik bele, mivel semennyire sem ismerjük egymást.


2020. nov. 10. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Van egy mondás: a köntörfal olyan fal, amit nem vakolnak, hanem süketelnek :)

Nyílt voltál és egyenes, lényegre törő, kulturált. A "semmi közöd hozzá" talán tapintatlan lett volna.

2020. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Jogod van megválogatni, hogy kinek nyílsz meg.


Ez egy korrekt válasz volt, szerintem jobb mint a "fáj beszélni róla" vagy "talán majd később" kerülgetés (mármint ha amúgy beszélnél róla, csak nem vele, érted)


És tapintatosabb, mint a "semmi közöd" válasz.

2020. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen jogos válasz. Csodálom, hogy még volt képe odamenni hozzád azok után amit a nővére csinált veled. Remélem minnél hamarabb felépülsz, és megtalálod a hozzád illő nőt!
2020. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes, én sértődöttnek érzem ezt a választ. Minél több szó, annál nagyobb a fájdalom. Engem a semmi közöd hozzá sem taglózott volna le. Jobb, mint ez a picsás "bizalom, bizalom, nem bízom meg benned".
2020. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem voltál vele tapintatlan. Viszont bosszúból simán levarrhattad volna húgikát. :)
2020. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt válasz volt. Én szeretem és csodálom, ha valaki mer ilyen szinten őszinte lenni, nem sokan mernék ebben a helyzetben ezt megmondani, az emberek többsége inkább benyög valami random választ meg hebeg-habog :D Szóval ja, szerintem jól kezelted. Az, hogy a másiknak ez most esetleg rosszul esett, hát... ez van. Kulturált módon közölted a dolgot és ez a lényeg.
2020. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!