Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltál már depressziós a...

Voltál már depressziós a párod miatt?

Figyelt kérdés

A viselkedése miatt, ahogy veled bánt?

Nem fizikailag, hanem lelkileg.

Ha már annyira leamortitált, hogy fel kelni sem volt kedved?

Tettél valamit ellene?


2020. nov. 10. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen helyzetben vagy, akkor azonnal lépj.

Ha együtt laktok akkor barátok, családtagok, nőknek segítő alapítványok.

2020. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom óta depressziós vagyok és ahány kapcsolatom csak volt eddig, mind mélyebbre löktek benne... Tettem. A legutóbbit már én dobtam ki, ez nagyon rég volt. Azóta nem keresek társat inkább.
2020. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyenben részem. Aztán szakitottam, és elmúlt a depresszió. Igaz, volt/van negativ következménye, azóta nagyon nehezen bizom meg az ellenkező nem tagjaiban.
2020. nov. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Volt, szinte az összes kapcsolatom alatt. Sose bíztam bennük mióta az első szerelmem megcsalt. Ez tetőzte, hogy volt azóta egy másik is. Első baratnom mikor ezeket csinálta velem kb 10 kilót fogytam, bár az öngyilkosság sosem merült fel, de aludni-enni-létezni sem tudtam.. Aztán ki másztam belőle :D de azóta mindig azt hiszem sosem vagyok jó az adott paromnak.
2020. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!