Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek mindig magukból...

Az emberek mindig magukból indulnak ki?

Figyelt kérdés

Mondok egy példát:


Lakótársam napok óta ugyanolyan rózsaszín poharat használ, mint én (készlet, 2 pink, 2 zöld). Ez rendben van, csakhogy az enyém mellé szokta tenni... de minek?


Én kérek elnézést, de én annyira szétszórt vagyok, hogy mégis honnan tudjam, melyik az ő pohara és melyik az enyém...a zöld pohárból nekem sincs gusztusom inni.


Nyilván megbeszélem ezt vele (mármint h máshová tegye) de én ezt akkor se értem. XD



2020. nov. 10. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Istenem...
2020. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ezt jelenti, hogy magából indul ki.
2020. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De, abból a szempontból magából indul ki, hogy neki ez nem gond, de arra nem gondol, hogy nekem nincs honnan emlékezzek, hogy melyik volt az én poharam ha 3 centire van egymástól a kettő.:D Ebből napok óta rendszer van és én már unom, sajnálom.


Még a fogkefetartómat is szó nélkül elkezdte használni, magából indult ki, hogy őt ez nem zavarná, neki ez természetes gondolom, én viszont mondtam neki, hogy nem közös, bocs. XD

2020. nov. 10. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Továbbra sem azt jelenti, szimplán paraszt, figyelmelten.
2020. nov. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Parasztnak nem mondanám, kicsit naiv, fiatalabb nálam.
2020. nov. 11. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért valahol eléggé elborult világot élünk. Van itt minden, menekültek, világjárvány, gazdasági válság, háborúk...meg két egyforma pohár egymás mellett.


Ezer megoldás van:

1. Tisztázzátok, hogy nincs közösködés, tegyétek külön a poharakat.

2. Írja rá mindenki a nevét.

3. Vegyél saját poharat.

4. Legyenek mindig elmosva a poharak, akkor tök mindegy melyik kié.

2020. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igyál üvegből.
2020. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os: Tisztában vagyok ezekkel a problémákkal, de sajnos nem tudom őket befolyásolni, egyedül a Covid ellen tudok tenni. :)


Minden pohár az enyém, anyától kaptam őket.


Mivel csapvizet iszom, nem mosogatom el minden ivás után, teljesen felesleges...


A lakótársam amúgy elköltözik jelen koronavírusos helyzet miatt, erre mondjuk számítottam.

2020. nov. 11. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!