Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek az elején a legjobbat mutatják saját magukból, majd egy idő után teljesen mások lesznek?

Figyelt kérdés
Teljesen az ellentetjét mutatják,amit eddig.
2019. ápr. 4. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a Demo verzió.
2019. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ hogy mi hozta ki belőle hogy más lett....


Én pl az exem mellett egy teljesen más ember voltam mint a mostani mellett.... a dolgai meg a reakciói a legrosszabb énemet hozták ki belőlem. De mivel a párom normális, így a jó énem tud most érvényesülni. Ha vki változik, annak a másik fél is lehet kiváltó oka.

2019. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lakva ismeri meg az ember a másikat...
2019. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Szeretnék magukat eladni.

2019. ápr. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mert jó benyomást szeretnél kelteni. Többnyire minden ember tudja mik a jó tulajdonságai és a rosszak. Tudod miben kellene változtatnod hogy jobb legyél. Ha egy új emberrel ismerkedsz nyilván nem kezded el a rossz dolgokat magadról mondani, szóval a jókat hangsúlyozod. Van aki erre rátesz egy lapáttal is , hogy mi szeretne lenni vagy mivel érezné jobban magát , mivel tűnhetne szimpatikusabbnak. Gondolom ez azért van mert társas lények vagyunk igyekszünk a jó kapcsolatok kialakítására, ezt pedig kezdetben ezzel tudjuk elérni. Viszont minél jobban megismeri egymást két ember nincs mellébeszélés minden jó-rossz tulajdonság megjelenik.


Ez az én elméletem.

2019. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!