Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én nem szülök gyereket...

Ha én nem szülök gyereket akkor nem is lehetek soha boldog?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasni, hogy a világ legcsodálatosabb dolga legboldogabb érzés. Velem semmi ilyesmi nem történik, gyereket meg soha nem szeretnék. Akkor nem is lehetek soha boldog?
2020. nov. 10. 23:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Dehogyisnem! Gyerekek nélkül is lehet boldog, teljes életed, ez nem függ ettől.
2020. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Van akinek a világ legcsodálatosabb dolga, van aki ezzel szúrja el végleg az életét
2020. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbben nem mondják el a gyerekvállalás negatív oldalát, vagy nem szeretnék tudatosítani.
2020. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 vantel ***** válasza:
16%

Vannak olyan különleges és kielégítő érzések, élmények melyek csak szülőként élhető át. Tehát az ösztönszerű életfőcélt nem éled meg.

Lesz egy hiány ami ott lappang.

Örömmel és nyűggel együtt az élet ösztöncélját csak így érheted el.

Férfiként meg a sikeres ,kívánt nemzés a cél.

2020. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 vantel ***** válasza:

Az is érthető,ha nem akarsz gyermeket, mert már így is sokat vagyunk!

Mai világban az önző én rendkívül erőteljes szerephez jut.

Szülőként az önző énem kevesebbszer tud érvényesülni. Ez a korlátozás autómatikusan jön, mert szeretném,ha fiam túlszárnyalna engem. Ehez energiát,időt kell befektetni,áldozni.

2020. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, szerintem te provokálni akarod az embereket. Vagy gondjaid vannak az értő olvasással, magyarul ostoba vagy.


Az, hogy gyereket nevelni a világ legcsodálatosabb érzése, abból nem következik, hogy anélkül nem lehetsz boldog. Ha ui. nem nevelsz gyereket, akkor nem tudod azt sem, miről maradsz le. Ez ilyen egyszerű.

2020. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
16%
Boldog lehetsz, csak nehogy késön bánd, hogy nem vitted tovább magadat, valóban meghalsz az életed után. Az evolúciós célod elbukott, kihalsz. Viszont az életminőséget nem rontja el, hogy tényleg nem szeretnél, persze hogy lehetsz boldog.
2020. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
26%
Ekkora hülyét... Nyilván azt csak te tudod/érzed, hogy TE tudsz-e igazán boldog lenni gyerek nélkül. Van aki nem tud, meg van aki tökéletesen boldog nélküle. Te ismered magad, mi nem ismerünk, erre csak te tudod a választ.
2020. nov. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
En soha az életemben nem tudnék ilyen felelősséget vállalni, el nem tudom képzelni, hogy emberek hogy vállalnak ilyen könnyelműen gyereket, öntudatlanul. Sokáig bennem is bennem volt, hogy kar, hogy nem lehet gyerekem es majd le leszek sajnálva, most mar akkor sem vállalnám, ha milliókat fizetnének érte.
2020. nov. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az életben számtalan lehetőség van, amivel felfedezheted önmagadat, kiteljesedhetsz (hobbi, érdeklődési kör, stb. által). Nem feltétlen megoldás az emberi élet jóvá tételére se a gyerek, se a pártalálás, szóval igen, ki lehet teljesedni más dolgokkal is.
2020. nov. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!