Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is befolyásolja az...

Másnak is befolyásolja az önképét, arcát, közérzetét, hangulatát a frizurája milyensége?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az arcomat. Mármint, egyértelműen jobban nézek ki, ha megfésülködök, mert túlságosan göndör a hajam. A közérzetemet viszont nem érinti. Ha csak itthon ülök, akkor nem érdekel különösebben, hogy hogy néz ki.
2020. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Persze, az a koronám.
2020. nov. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert hullamos, rovid hajam van, ami baromi dús is. Anélkül hogy ne nyúlnek hozza, csak egy hatalmas, mindenfele álló szénaboglya. Otthon meg elmegy ha felfogom, de ha utcara anelkul kene kimnnem hogy normalisan megcsinalnam, sztem el is sirnam magam a tobbi lany lattan.
2020. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Borzalmas érzés, mikor hosszú hajad van és nem frissen mosott (1-3 napja) és az a retkes, büdös szar rálóg az arcodra. Undorodom az olyan emberektől, akik képesek elviselni a hosszú zsíros hajukat loncsosan lógva a fejükön, ha ilyen helyzetben vagyok, nagyon rosszul tudom magam érezni, semmiképp sem szoktam leengedni a hajam, de még felkontyolva is gáz.
2020. nov. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És az embernek az arca is "szarabb"
2020. nov. 11. 00:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én szakadok 4-es :DDDD

"az a retkes, büdös szar rálóg az arcodra."


Nem tudom, neked milyen a hajad, de nekem 3 nap után nem büdös szar :DDDD

ajánlom a hajgumit :D

De a megfogalmazásodért felpontoztalak :D

2020. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Igen, az arcomat. Kiengedve hordom általában a hajamat de sokszor kötelező kontyba tennem mert balettozok. Régebben annyira utáltam a fejem felfogott hajjal hogy amint vége volt az edzésnek, engedtem is ki, bár ebben közrejátszott hogy gyerekként sokat bántottak az arcom miatt és reflexesen próbáltam takarni. Most felnőttként már nem érzek akkora különbséget az arcomon különböző hajakkal, egy ideje azon kapom magam hogy simán elmegyek edzésre kontyban és haza is jövök úgy, már nem engedem kifelé kényszeresen.
2020. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Utálom, ha borostás a fejem, amikor több napig nem jutok hozzá, hogy leborotváljam.
2020. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!