Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire befolyásolja a baba...

Mennyire befolyásolja a baba közérzetét ha az anyukája beteg?

Figyelt kérdés

Tudom hogy baja nem lesz neki de a hangulatára kihat? Honnan lehet tudni hogy épp boldog vagy kedvetlet? Mozgás?


Sajnos elég fogékony lettem a betegségekre,nem rég egy borzalmas hányós vírus kapott el, most meg egy köhögős valami.


Mennyire zavarja a babát a hányás köhögéssel való hasi rázkódtatás? Egyáltalán érzékel belőle bármit is?


2018. okt. 16. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamikor a könyvtárban fényképeztem ezt a cikket, nem túl éles de azért olvasható:

Az anya érzelmei hatnak a magzat DNS-ére

[link]

2018. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túlzottan foglalkoztatja :D a nagylányom most kezdte az ovit, egy hónapon belül másodszor taknyos, nyilván én is elkaptam, de nem vettem észre, hogy ez bármilyen hatással lenne a születendő kisfiamra. Ugyanúgy mozog, ugyanannyira aktív, szerintem tök jól elvan.
2018. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam mit gondoljak mikor hánytam sokat ágyhoz kötött voltam annyira ültem fel ha hánytam, talán még többet ficankolt mint máskor mondom neki bezzed ha apukád simizne akkor meg semmi. De ez mai napig ilyen nagyon ficánkolos újabban egész nap kirúgja a hasfalam hazaér apa hiába látja hogy mozog ha simizné akkor abba hagyja.
2018. okt. 16. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!