Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan felnőtt emberek,...

Vannak olyan felnőtt emberek, akik nagyon keveset beszélnek? Szerintetek ez jó vagy rossz tulajdonság? Miért?

Figyelt kérdés

Pl. iskolában, ha keveset beszél szinte rögtön rávágják, hogy antiszociális. Tévesen, hisz az antiszociális teljesen mást jelent.

Felnőtt korra ezt a tulajdonságot "ki lehet nőni" vagy ismertek ilyen felnőtt embereket?



2020. nov. 11. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Jó, vagy rossz, az egyéni.

Vannak. Vagy mexoksz, vagy megszöksz.

2020. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Igen és a munkahelyen ugyanúgy ki nézik.
2020. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Van. Én. Jó.
2020. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok.Mindenhol kiközösítenek.
2020. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Igazából ez attól függ. Iskolában is, miért nem beszél? Hogy nem beszél? Ha valaki kérdezi, gondolom válaszol. Ha meg nem akar az ember beszélgetni az osztálytársaival, az nem egyenlő az antiszociálissal. Én se beszélgettem az iskolában az osztálytársaimmal, mert ők tipikusan azok voltak akiknek az életükben nem volt más a bulizáson és az iváson kívül. Nem szívesen beszélgettem velük, mert én sosem voltam ilyen. De az olyan emberekkel, akikkel azonos az érdeklődési körünk, vagy szimplán nem a szöges ellentétem, avval tökéletesen el vagyok. Szóval ez attól függ. De amúgy felnőtt korban is szerintem ez attól függ. Nem muszáj egész nap pofázni. Nyilván nem jó, ha valaki néma, merjen megszólalni azért az ember. Szerintem nem feltétlen baj, ha valaki nem beszél annyit, nem beszél összevissza. Avval van szerintem egyedül baj, ha valaki azért nem beszél, mert nem mer beszélni mások előtt/másokkal beszélni.
2020. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szerintem inkább rossz, mert a legtöbben engem is kiutálnak a közösségekből.
2020. nov. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!