Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a kötekedő emberek miatt...

Ha a kötekedő emberek miatt visszanövesztem a hajam? (Többi lent).F

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú ideig hosszú volt a hajam.A derekamig ért.Nagyon dús volt még annak idején.De sajnos egyre rosszabb lett.Így a vágatás lett belőle de azért nem annyira rövid.Sajnos az lett ebből,hogy egyfolytában belekötnek egyesek és mondják állandóan,hogy copfozzam be úgy mint Steven Seagel ne ilyen Beatles frizurám legyen mint most.Csak nekem ahoz túl rövid,nem tudom becopfozni.Sajnos elég sokat le is buz

iznak ezzel a frizurával míg a derékig érővel nem volt ilyen.Most már a visszanövesztést tervezem,mert már eléggé be vagyok rágva.A munkahelyeken is állandóan mondják,hogy copfozzam be.Ha visszanövesztem és becopfozom jó döntés?


2020. nov. 12. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már csak azért is megérné így hagyni, menjenek a francba, ez a te hajad. De igen, jó döntés megnöveszteni. De csak ha te is azt akarod, és tudnád megint jól ápolni
2020. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el te is a kollégák frizuráját kritizálni...
2020. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én se tudom mi közük hozzá.Már csak direkt dacból is gondoltam,hogy visszanövesszem,hogy láthassák,hogy mi a hosszú.Mert most még vállig sem ér.
2020. nov. 12. 14:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy neki, milyen a hajad? Te jó ég! Menjenek a fenébe. Valószínűleg a hosszú jobban állt, vagy ez a mostani nem az igazi. Nem muszáj megnövesztened, vágass másik fazont, de csak ha neked is bejön, nem kell a kollégák előtt hasra esni.
2020. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem csak kollégákról van szó.Utcán belekötnek idegenek.Budapesten laktam soha nem kötöttek bele.De vidékre költöztem itt eléggé megtalálnak vele egyes járókelők,hogy "Juliska bácsi" meg hasonlók.Emiatt már gondolkodom a visszanövesztésen.Hogy láthassák mi a hosszú.Mert ez a vállig érő sem nekem nem számít hosszúnak.
2020. nov. 12. 14:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember úgysem fog beléd kötni ilyen külsőségek miatt, aki idáig nem jut el, annak meg teljesen mindegy, bármit csinálhatsz, úgyis megtalálna, ha akar. Primitív emberek mindenhol vannak, de nem kell velük foglalkozni.
2020. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6 Igazad van.Utána az ilyen megtalál mással.
2020. nov. 12. 15:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Te jó Ég! Ez ovis szint,belekötni,hogy a másiknak rövid vagy hosszú haja van.Ne is törődj velük,viseld úgy a hajad,ahogy neked tetszik,ne ahogy másoknak.
2020. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj, nekem is volt, aki úgy utalt másra, hogy tudod, X, akinek hosszú haja van.

Illetőnek nyakba ért...

Én meg rockerek közt nőttem fel , a hosszú hajú férfi nekem nrm azt jelentette, hogy nem 2 mm-eres

2020. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez a furcsa nekem is.Valaha derékig ért a hajam.Most meg a nyakamba ér egy kicsit aztán azt mondják milyen rettentően hosszú.
2020. nov. 12. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!