Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akiknek korábban...

Lányok, akiknek korábban rövid hajuk volt! Mennyi ideig tartott, és mennyi szenvedéssel járt visszanöveszteni a hajatokat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1 eve novesztem allig erorol + mini frufrurol.

Most vagattam belole kb 10 centit ami torott volt mert szokitve volt a hajam elotte. Kulccsontig ert le alltol az egy ev alatt, most vagas utan epphogy vallig. Meg 2-3 ev es mell ala er remelhetoleg.

Ne gondolj ra, ne foglalkozz vele, akkor nem szenvedsz annyira, hogy milyen rovid :/

2019. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Vállig érő hajam 2 év alatt nőtt meg fenékig érőre, közben 2x volt kb 5-5cm vágás. Semmi szenvedésbe nem telt, csak hagytam nőni, nem csináltam vele semmit. Viszont meguntam, most megint vállig ér.
2019. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
2. Nem a novesztes a szenvedes, hanem hogy rovid a hajad es nem erzed jol magad vele mert pl nem akartad levagatni csak letort, elrontottak stb :)
2019. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sokáig tartott (évekig) és közben nagyon rosszul néztem ki :D megfogadtam hogy soha többet nem vágom rövidre.
2019. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, még annyit hogy én pixie frizurát növesztettem le
2019. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még 2017 június/júliusában(valamelyik) vágattam le az ombre festésemet, mert eléggé tönkre ment a hajam. Így lett vállig érő,de a 2 napos "huh de furcsa és szokatlan, de jó értelemben"érzés hamar elmúlt és ezután alig vártam, hogy nőjön.

(Én festettem a 2 év alatt bőven, voltam fekete is)Most már lassan a csípőmet is eléri.

2019. máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vágattam pixie-t, most lapockáig ér, de erősen gondolkozom, hogy újra levágjam. Nem volt szenvedés.
2019. máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Februárban lett utoljára megcsinálva a pixim. Kb július végére össze tudom fogni rendesen.

Nekem nő mint a gomba. És egészséges. Évek óta rövid a hajam, most kipróbálom a hosszút, max újra ollót ragadok, és levágom.

Nekem csak szokatlan, hogy hosszú, takarja a fülem, zuhanynál vizes lesz az alja ha nem tüzöm fel, stb

2019. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer levágattam nagyon picire, de rengeteg zöldség, gyümölcsöt ettem plusz szedtem Biovannét és kb 2 év alatt majdnem fenékig ért, nem tudom hogy csináltam, talán, hogy fiatal voltam(16 éves). Most 30 fele már nem tudom visszanöveszteni fenékig, mondjuk sok mindent nem is teszek érte (25 évesen vágattam le), derékig ér jelenleg.
2019. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!