Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Belerúgtam az ágyba, lehet...

Belerúgtam az ágyba, lehet elhalt a köröm?

Figyelt kérdés

Halihó. Körülbelül 2 hónapja volt, hogy belerúgtam az ágy sarkába és nem kell mondani, hogy az milyen jó érzés ugye? :DDD Na, most az a problémám, hogy a körmömet figyelgetve észrevettem, hogy véraláfutásos lett az egész és most a fenti sarokból egészen fent középig be van repedve úgy, hogy le tudnám szedni. Nem fáj meg semmi, csak arra lennék kíváncsi, hogy valaki járt e így és mit tapasztalt közben és utána? Fáj ha lejön? Ha beragasztom egy sebtapasszal akkor elkerülhető az hogy elfertőződik valami kosztól? Vissza fog nőni a teljes köröm? Köszönöm a válaszokat előre is.


Ui: Orvoshoz fordulni kötelező ilyenkor, vagy egyszerűen otthon is kezelhető?



#köröm #lábujj #baleset #orvos #véletlen #véraláfutás #nagyon fájt mikor belerúgtam :D #köröm visszanövesztés
2020. jan. 7. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne szedd le :D Menj el vele orvoshoz, ők majd leszedik ha akarják, de amúgy ahogy nő majd a körmöd, szépen bentről kifele jön az új! :)

Én is volt hogy odacsaptam az autó ajtóval és totál kék lett az egész, aztán le is nőtt szépen :)

2020. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jön az új ja és ezért törött be nagy gyanúm szerint, csak nagyon idegesítő a tudat hogy úgy van ahogy. :D :D
2020. jan. 8. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!