Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a lakóhelyemen folyamatosan...

Ha a lakóhelyemen folyamatosan kötekednek velem.Külsőmtől kezdve,hogy milyen cipő van rajtam,milyen a táskám vagy hajam.Mit tehetek ilyenkor ha már nagyon torkig vagyok az ilyen bunkókkal?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 20:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
Felnőtt emberek nem szoktak ilyet, ahol én lakom pont leszarja mindenki a másikat, hogy hova és miben megy. Ezek tinik, akikről most szó van? Ha igen, akkor engedd el a füled mellett, hogy ki mit ugat. Miért foglalkozol hülyék véleményével? Aki ilyen szinten van még, hogy a másik ruhájába köt bele, annak az óvodában a helye. Óvodásokkal nem mi foglalkozunk, majd ott vannak a szakemberek rá.
2020. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Inkább az idősebbek.Ma 80 körüli kötött belém.
2020. nov. 12. 21:03
 3/30 Metionin ***** válasza:
100%
Tégy úgy mintha nem léteznének. Szülővárosomban vannak ilyen egyedek, ha valaki külseje izgatja őket akkor látványosan utánafordulnak, ciccegnek, kiabálnak, eléállnak, megdobálják stb. De ez csak addig hat amíg látják hogy a másik zavarba jön ettől. Egyébként az a tapasztalat hogy valójában nem bátrak, amikor visszafordultam és megkérdeztem hogy mégis mi baja van, mind zavartan motyogott és elmentek. Hosszú távon nem árt azért környezetet váltani majd.
2020. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%
Ja,te videken elsz. Az ilyen. Koltozz el barmekyik vilagvarosba. Budapesten barmit felvehetsz,nem szol senki.
2020. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
Miért állsz szóba idegenekkel??
2020. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem állok szóba velük.Beszólogatnak.Sajnos vidék igen.
2020. nov. 12. 21:12
 7/30 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom elképzelni, ahogy egy 80 éves nyanya beléd köt. Max mormog valamit, a mai fiatalokról, hogy hogy néznek ki, bezzeg az ő idejében...

Az ilyet ki kell röhögni :D

2020. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Metionin ***** válasza:
74%
7. Pedig vicces. Nekem legutóbb amikor ott jártam, egy vénasszony az utca túloldaláról ordított hogy "boszorkány!" és megpróbált leköpni 10 méterről. Kisvárosokban meg falun hihetetlen fazonok vannak. Nagyvárosban a legdurvább amit tapasztaltam hogy valaki keresztet vetett amikor meglátott :D
2020. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

#8 érdekes stílusod lehet ha így reagálnak rád, engem egy csöves nézett vámpírnak.

Rámmordult, hogy rohadt vámpírok és hogy ő nem hadja magát, majd elfutott előlem.

😂😂

2020. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%

Hol laksz?

Mi miatt kötött beléd a néni?

2020. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!