Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Folyamatosan kikezd velem a...

Folyamatosan kikezd velem a barátom testvére, hogyan koptassam le végleg, úgy hogy ne legyen harag?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy 3 évvel fiatalabb öccse, aki rendszerint kikezd velem. Nagyon sokszor próbál flörtölni, egyszer már nagyon elegem lett, akkor leállítottam, hogy ezt most azonnal fejezze be. Akkor pár hónapig nem is próbálkozott be, de most újra kezdi. A barátomnak nem akarok/merek szólni, mert semmilyen haragot nem akarok. Én is le akarnám VÉGLEG építeni, de nem akarok családon belüli haragot. Mit csináljak?

2020. szept. 17. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel telóval amikor csinálja. Ez elég fenyegetés neki.
2020. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egy retek testvér
2020. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A bátyus mindehhez mit szól? Én a helyedben neki szólnék, hogy állítsa már le öcsipötschit.
2020. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szóltam neki, mert nem akarok haragot.
2020. szept. 17. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szólnék a barátodnak a helyedben. Oké, hogy nem akarsz haragot, de írtad, hogy korábban már próbáltad leállítani, viszont újra elkezdte. Ha szólsz a párodnak, akkor legalább helyrerakja a gyereket kicsit és legalább rájön az öcsi, hogy a viselkedésének következménye van. :) Nehogy már még neked kelljen feszengeni, meg rosszul érezni magadat.
2020. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek az 5. válaszolóval
2020. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Menj el vele egy körre,lekopik!
2020. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!