Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lettem ilyen nemtörődöm?...

Mitől lettem ilyen nemtörődöm? Hirtelen eléggé megváltoztam.24/F

Figyelt kérdés

Ha lecsesznek a munkahelyen, ha elbukok mondjuk tízezer forintot egy fogadáson, ha belémkötnek az utcán, vagy valami kínos történik velem, már abszolút nem hoz lázba. Nem történt velem semmi amitől így meg kellene változnom, nem vagyok magam alatt, nem vagyok befásulva, csak mindent viccre veszek újonnan.

Az elsorolt példák mind megtörténtek, pl mikor belémkötött valami ittas fazon, őt is totál viccre vettem, pedig egy lepusztult, üres utcában volt az éjszaka közepén, bármit csinálhatott volna. Olyanokat mondtam neki amin én is meglepődtem, végül ő hagyott ott. Baromi szórakoztató, de az ilyen nemtörődömség (a gátlásaim is nyilván oldódnak mellé, és nem "paraszt" vagyok az emberekkel, csak nem izgatom fel magam semmin amin eddig) gondot okozhat később, nem?

Korábban mindenre nagyon figyeltem, szorongtam, nem tudtam kommunikálni az emberekkel, most ezek mind átbillentek a mérleg másik végére - nagyon a végére :D



2020. márc. 9. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettél nemtörődöm, hanem simán csak felment az ingerköszöböd és most már nem kezdesz el parázni minden apróbb fajsújú szirszaron. Ennek így kéne működnie.. Ha nem dobod el teljesen a józan eszed, akkor ez nem fog gondot okozni.
2020. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igyekszek nem eldobni, csak az volna a fő ami érdekelne, hogy miért ilyen hirtelen jött? Pl a kötekedés, életemben másodszor álltak belém, az elsőnél majdnem besz*rtam, most meg még ki is röhögtem a csávót? Ha ennyire hirtelen fordulhat a dolog, akkor oké, elfogadom, csak nagyon fura :D
2020. márc. 9. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Valamilyen hormonális/kémiai válatozás állt be a szervezetedben.

Lehet, hogy totál ártalmatlan, viszont érdemes odafigyelned magadra, hogy nem követi-e majd lehangolt időszak, aztán megint jókedv. Mert sajnos bipoláris depresszió is kezdődhet igy, kb ilyen korban szokott jelentkezni, és ha kezeletlenül marad, nagyon elfajulhat.

2020. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát, remélem hogy nem lesz, mivel az elmút hónapokban irtózatosan boldog vagyok mindig. Egy-két kevés alvás utáni morcosságot leszámítva semmi bajom.
2020. márc. 9. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
No, hát ha boldog vagy, már meg is oldódott a rejtély. A boldog embernem rugózik minden szaron.
2020. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az igaz, engem az zavar hogy félek hogy ez az énem valahogy bajba keveri magát.
2020. márc. 10. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!