Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Legdurvabb, leghatasosabb...

Legdurvabb, leghatasosabb horrorfilm amitől még most is felnetek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 17:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Láttam régebben pár horrort, de nem érintettek meg, legtöbbjét inkább röhejesnek tartom, mint ijesztőnek, a történetük eléggé egykaptafa és ostoba.

Inkább pszichotriller az, amitől a mai napig rettegek. Évekkel a megnézése után is felriadtam álmomból miatta. Egy éjjel arra ébredtem, hogy a takaró az arcomon van, és remegve fekszem, mozdulatlanul, mert meg voltam róla győződve, hogy valaki egy bazi késsel áll a takaróm felett és ha megmozdulok, belém vágja. A szememet sem mertem kinyitni, levert a víz.

Ilyen hatással volt rám a Psycho, Hitchcock-tól.

2020. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%

Sziasztok!

Hollandban élek már pár éve.

Magyarokkal vagyok kinn.Egyik hétvégén horros estet akartunk tartani.

Kinéztünk 3 filmet, de azókból azt ami odavág, mint a feketelacibácsi,mikor nem kap reggelit.

Szóval megvettük a coffeshopokban hozzáa segédhajtóerőt, ami utána volt nem tudom leírni.

Elkezdtük nézni a filmet, majd beütött a kávézós cucc is.

Én hajnalban azt vettem észre fázok, mire magamhoz tértem egy mezőn rohangáltam kisgatyában,tehenek körülöttem.

Egyik haverom a fa tetején még remegett.

Többieket nem találtam.Reggel lett mire eszembe jutott hol is lakom, addig páran megálltak megkérdezni minden rendben hogy boxeralsóban vagyok a mezőn.

Haveromat leszedtem a fáról, szegény még mindig magában beszélt, be is pisált izgalmában.

2020. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem horror, de X-Akták. Anyámék sosem hagyták, hogy nézzem, de az elejét mindig meglestem, aztán a mai napig kiráz a hideg a zenéjétől. Rémálmaim voltak részektől.


Amúgy nekem leginkább a "váratlan" horror dolgok ütnek be. Például Sliders, igazi délutáni műsor. És volt egy rész amiben valami emberevők voltak akik kieszik az emberek szemét. És egy jelenet nagyon megmaradt aztán arra emlékszem, hogy rémálmom volt tőle amiből ordítva ébredtem :D


De fiatalként nekem is beütött 1-2 horror. Eredeti Rémálom az Elm utcában, az Átok, stb.


A Slasherek nagyja inkább szórakoztatott. Meg vannak az olyan horrorok amik eléggé valóság alapúak és az ártatlanok "gyilkolása" megy bennük, ami inkább csak feldühít és élvezhetetlené teszi a filmet számomra. Igaz benne van, hogy szeretem a "gonosz elnyeri büntetését" filmeket.

2020. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Zombik tava.Valaki emlékszik?Jó régi.
2020. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Ideglelés okozott jópár álmatlan éjszakát. Olyannyira, hogy becsuktam teljesen a szobám ajtaját, és egy széket mindig odatoltam a biztonság kedvéért, hogy még a huzat se nyithassa ki véletlenül. De ez még akkor volt, mikor még nem lehetett tudni róla, hogy kamu az egész, aztán persze mikor megtudtam egy újságból, hogy nem is történt meg, csak megrendezett film, életem legnagyobb csalódása és egyben legnagyobb megkönnyebbülése is volt egyben. Mert onnnantól már tudtam aludni és a szék is visszakerülhetett a helyére. 😁
2020. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Alien 1 rész.

Olyan 1995 körül adta a királyi tévé, nagyon féltem és benyomtam pár doboz konyakmeggyet.

2020. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én a Silent Hill filmtől borzongok a mai napig.
2020. nov. 14. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!