Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan boldoguljak tovább az...

Hogyan boldoguljak tovább az életben ??

Figyelt kérdés
29 éves leszek és ha lenne valami buli vagy minden évben van a vásár nem merek kimenni magam de még most sem szívesen az utcára ösztöneim mélyen azt suják ne 29 évesen hogyan legyen barátnőm???? Mi lehet gond a vér nem válik vízzé azért vagyok ilyen gyáva???
2020. nov. 15. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Szociális fóbiád van. Pszichoterápia segíthet.
2020. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de sajnos nincs a k=ornyéken olyan
2020. nov. 15. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol kell lennie, az alap orvosi ellátás része a pszichológia.
2020. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pszihologushoz??pszihiáterhez járok de nem érzem magam jól szerintem meg is van mitől vagyok szarabbul
2020. nov. 15. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Én olyan dolgokat próbálok ki szépen lassan fokozatosan amiket pl eddig nem mertem,veszteni valóm úgy sincs.

22F

2020. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Andris, te vagy az? Nos a te problémáid jóval összetettebbek, neked a skizofréniád is ott van ami sokkal komplexebb terápiát igényel. De ha ellenkezel a kezelés ellen és bemagyarázod hogy csak rosszat akarnak, akkor soha nem fogsz a gyógyulás útjára lépni.
2020. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
te honnan veszed hogy skizofréniám van ok és ha az van elfogadtam a kezelést ,de emlékszem amikor elfogadtam inekjciót hogy lehet hogy még rosszbbul lettem mint voltam olyan fájdalmak mint akit vertek volna hogy lehet az????
2020. nov. 15. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!