Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzem le a félelmem...

Hogyan győzzem le a félelmem attól, hogy megöregszem?

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok, de már most rettenetesen félek az öregségtől, a ráncoktól, stb.

Hogyan tudnám ezt leküzdeni, elfogadni?


2020. nov. 15. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Együtt érzek veled:( én férfi vagyok, a ráncok és hasonlók nem aggasztanak, de maga az öregedés és az idő múlása borzasztóan elszomorít és megrémít. Meg abba belegondolni, hogy már a szervezetem is csak visszafele fejlődik az szörnyű. De már a bulik se úgy mennek, másnap sokkal jobban meghalok és sokáig se tudok már úgy fennmaradni.

Nekem csak párom tud enyhíteni ezen és az, hogy igyekszem minden nap elterelni erről a figyelmem azzal, hogy próbálom élvezni az életem.

2020. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Husz ev mulva vedd elo a kerdest ujbol. En otven leszek, es 45 utan hirtelen a semmibol jott elo a szemranc meg az all melletti ket kis tasak. Elnezve a plasztikai sebeszet aldozatait, probalok annak orulni, hogy meg igy sem torzszulott vagyok sok penzert.
2020. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

gondold el másképp.

aki megöregszik és végig éli az életet,ritka szerencsés,hogy nem vitte el betegség,baleset.


az öregségben ami rettenetesen ijesztő szerintem a kiszolgáltatottság.

főleg itt mo n ahol ha lesz is nyugdíj mire mi megyünk,az normális életre nem lesz elég,mivel már a fizetések sem elegek erre.

az meg rettentő,hogy ott van az ember öregen,gyengén,elhasználva és éhezik,fillérezik,el kell adja a lakását,házát mert nem tudja fenntartani nyugdíjból azt amiért egy életet dolgozott.

2020. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy a félelmed reális: megöregszel.

A problémád egyébként nem csak a sajátod. Az egész generációd retteg ettől, mert titeket már a média nevelt, és senki nem mondta el nektek, hogy lehetséges méltóképpen is megöregedni. Ahogy azt sem, hogy egy öreg nő is lehet szép, amennyiben van tartása, és leélt tisztességben egy életet családdal, gyerekekkel, unokákkal. De ma már szitokszó gyerekszülésről is beszélni, hiszen az mindenkinek saját döntése mert ő önálló, független erős nő, aki egyedül is büszkén megállja a helyét. Látjuk, hogy mennyire.

2020. nov. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!