Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars-ban a Clone katonákk...

Star Wars-ban a Clone katonákkal mi lessz ha megöregszenek? Meddig vannak szolgálatban?

Figyelt kérdés

2017. dec. 22. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Nem öregszenek. Genetikailag úgy vannak kódolva Jango Fett génjei által hogy ne öregedjenek.

De a 3. rész után egyre kevesebbet gyártottak ,akik meg megmaradtak beolvadtak a társadalomba.

2017. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első h.lyeséget mondd. A star wars rebels-ben például ott az egyik klón öregen. Csak pár jelentet láttam belőle, nem tudom hogy melyik volt, asszem Rex. Öregednek, még hozzá gyorsabban mint egy átlag ember. Nem tudom honnan vette az első azt hogy nem öregszenek.
2017. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen én is pont ma láttam azt a részt ,ahol rexel beszél ashoka. És igen öreg, bocs hü*eséget mondtam :D
2017. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A klónok kb kétszer olyan gyorsan öregszenek, mint a normális emberek
2017. dec. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!