Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Késő építészmérnöknek tanulni...

Késő építészmérnöknek tanulni 25 évesen?

Figyelt kérdés

Ingatlanfejlesztő szeretnék lenni. Úgy érzem megtaláltam azt a területet amit szívesen csinálnék.


Eddig családi vállalkozásban dolgoztam, egy érettségim és angol felsőfokú nyelvvizsgám van.


Kezdőtőkét van.



2020. nov. 15. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tanulni,fejlődni soha nem késő. Sok sikert!:)
2020. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő. :)
2020. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre úgy tekints, hogy hány évet dolgozol még nyugdíjig.

Vagy egy még jobb szemlélet, hogy 18-25 éves korod között milyen gyorsan telt el az idő? Na még ennél is gyorsabban leszel 32. Ezt a 32-t pedig ugyan olyan gyorsan töltöd be akkor is ha tanulsz vagy dolgozol. Viszont az nem mindegy, hogy 32 évesen mint már pár év tapasztalattal rendelkező építészmérnök vagy egy szép karrierrel előtted + boldog is vagy, mert azt csinálod amit szeretsz vagy a 7 év alatt ugyan azt csinálod mint suli óta és vered a fejed a falba azt mondogatva, hogy "óh miért nem tanultam akkor, most mennyivel másabb lenne...".

Szóval tanulj és sok sikert az álmaid megvalósításához előre is:)

2020. nov. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késõ. Befejezed a sulit, 30 éves leszel de még mindig marad kb 35 éved praktizálni.
2020. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lenne késő elkezdeni.
2020. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Sosincs kèsõ 🤚 szurkolok neked.
2020. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy késő, én 32 évesen váltottam, azóta sem bántam meg. Kitartást hozzá!
2023. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!