Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapság minek érdemes tanulni...

Manapság minek érdemes tanulni? (2016)

Figyelt kérdés
Legszívesebben építészmérnök lennék. Rajztudásom jó, ugyan ezt el lehet mondani a térlátásomról is. Matek átlagban jól megy. Akkor most legyen építészmérnök, vagy esetleg valami mással kéne foglalkoznom?

2016. máj. 20. 17:40
1 2
 1/11 Inessential ***** válasza:
100%
Az építészmérnök jó szerintem.
2016. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Választhatsz, hogy olyat tanulsz amit szeretsz, de ez esetben nagy a valószínűsége, hogy nem fogsz sokat keresni. Vagy tanulsz olyat amit nem szeretsz, és akkor olyat is csinálsz amit nem szeretsz, de jól fogsz keresni.
2016. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
* ha jó életet akarsz, akkor valamelyik húzó ágazat felé tanulsz.
2016. máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
építész az jó, meg a jogász
2016. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ha elölről kezdhetném, biztos, hogy kovácsnak tanulnék vagy hegesztőnek. Ha mellette stabilan beszélsz külföldiül és (rossz ezt kimondani, de) itt hagyod ezt az enyésző országot, gondod nem lehet.
2016. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem tedd azt amit szeretnél mert ha nem így teszed később lehet hogy megbánod.
2016. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
79%
Szerintem tanulj villamosmérnöknek vagy informatikusnak és helyezkedj el programozóként. Nem lesz sehol sem gondod a megélhetéssel és jól is fogsz keresni.
2016. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 papíron jó a jogász, de ha nincs kapcsolata akkor csak egy jelentéktelen aktakukac lesz vmely iroda legmélyén... eléggé túltelített szakma.


építészmérnök szerencsére nem abban merül, ki hogy házakat tervez. sok elágazása van.

2016. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 MZ.per.X ***** válasza:

Tanulj építészmérnöknek, és utána helyezkedj el egy nagyobb kivitelező cégnél, azzal még keresni is lehet. Ha én utólag dönthetnék akkor villamosmérnöki, gépészmérnöki, vagy infós szakra mennék.


Vagy kőkeményen ráállnék az építészeti látványtervezésre, 3D modellezés, stb programokra, azokkal lehet még jól elhelyezkedni, ha igazán profi az ember.

2016. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira jo lennek matekbol, valamilyen mernoknek mennek. Villamos-, epitesz-, vagy mernokinformatikus. Ezek keresett allasok is es meg is fizetik oket. A human iranyultsaguakhoz nagy szerencse es kapcsolat kell, ezesetben tudos szetkeresni magad. Ha nem allami szferaban helyezkedsz el egyebkent,hanem vagy sajat cegnel, vagy egy cegnel, szinte garantalt, hogy jol fogsz keresni.en legalabbis igy latom.
2016. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!