Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted miért szakított...

Szerinted miért szakított Tóth Andi Szabó Ádámmal?

Figyelt kérdés

(A kérdés nyilván azokhoz szól, akik tudják, kikről van szó!)


Olyan szimpatikus, jó gyereknek tűnik ez a Szabó Ádám, hogy elképzelni sem tudom, miért adta ki az útját Andi.

És olyan jól énekeltek együtt, szép pár voltak, érthetetlen!


Szerinted mi történhetett?


Állítólag nem volt megcsalás se és nagyon titkolják az egészet, de én örülnék, ha újra összejönnének, mert olyan aranyos és tehetséges mindkettő és nagyon kedvelem őket!



2020. nov. 16. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az Andi egyáltalán nem szimpatikus. A másik Meg az hogy teljesen felesleges más életében turkaszolni, mivel többet úgysem tudsz még, hogy miért szakítottak
2020. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
A magad dolgával foglalkozzál, ök a szakításról nem nyilatkoznak, tehát soha nem is fogod megtudni. Ne is érdekeljen, az ö magánügyük. Magánügy = nem kötöm más orrára.
2020. nov. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Kicsi vót a pecek és nagy a pofa
2020. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert én sokkal nagyobb pacek vagyok nála.
2021. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Ádám csak nyert vele, hogy szakítottak. Sokkal jobb nőt érdemel ennél a buta proli cigó csajnál.
2021. jan. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!