Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok Tóth Bettiről...

Ti mit gondoltok Tóth Bettiről az X-Faktorból? Csak szerintem furcsa csaj?

Figyelt kérdés
Most attól eltekintve hogy nem mindenki számára befogadható műfajt képvisel. Valahogy nekem maga csaj is elég furcsa. Kíváncsi vagyok ti hogy vagytok vele.

2017. okt. 12. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Én az alapján, amit láttam belőle, szívesen megismerkednék vele. Kedves lánynak látszik, akit nem zavar, hogy nem teljesen olyan, mint a többiek. Kicsit olyan reversed Luna Lovegood:D
2017. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
88%
Nincs ott vele baj....van egyénisége, ami már szokatlan átlag szempontból sokaknak a mai világban :)
2017. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nincs vele baj....

Egy kis egyéniség a csaj.

2017. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A volt barátnőmnek olt egy teljesen ugyanilyen stílusa, egyénisége, csak annyi különbséggel hogy ő inkább a rock, goth metál stílus felé hajlott és nem énekelt hanem gitározott egy helyi zenekarban. De a stílusa, a viselkedése, sőt a kinézete is nagyban hasonlított Tóth Betti kinézetére, csak korban van köztük 10 év különbség.
2017. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!