Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme annak, hogy egyes...

Mi értelme annak, hogy egyes emberek ide járnak kiélni a sznobizmusukat név és arc nélkül?

Figyelt kérdés
Gondolom, nem én vagyok az egyetlen, aki látott már a saját tökéletes életével színpadiasan kérkedő kérdezőket és válaszolókat. Élőben sem egy jellemes viselkedés, de ott legalább van mit mutogatni. Itt mi értelme van?

2020. nov. 17. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mi ertelme annak, hogy emberek idejának "kerdés" cimszo alatt kifejezni utálatukat nev es arc nélkül?
2020. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Linkelj példát kérlek
2020. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Miért van az, hogy elvárás a "szar élet"?


Én azt látom, ha valaki nem csak panaszkodik, hanem leírja, hogy hol tart az életben, mit tett érte, akkor azonnal hazugnak van titulálva.


Fizetés téma tipikusan ilyen. Ha nem azt írod hogy most veszítetted el az amúgy is minimálbéres melód akkor lepontozást, leszólást kapsz.


Én akkor szoktam idézőjelesen "villogni" amikor valaki olyan kérdést ír ki, amiben minden csak eredendően rossz és szar lehet és céltalan, szar, semmilyen élete van.


Tipikusan ilyenek a kevés pénzből mit lehet csinálni meg egyedül mit lehet csinálni kérdések. Mikor úgy állítják be, mintha az élet csak abból állna, hogy a pároddal mit csinálsz. És ha leírom, hogy én miket csinálok egyedül, hova megyek, stb. akkor azonnal megy a leszólás, lepontozás.

2020. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Annak mi értelme, hogy sokan kérdésnek álcázva járnak ide panaszkodni? Amikor hasznos válaszokat kap, hogyan tudna változtatni, akkor jön a kifogás áradat. Én ezt sokkal gyakrabban látom, mint amit te.

Nyilván aki visszatatszően veri magát nem szimpatikus nekem sem, de itt már az is dicsekvés, ha valaki tényszerűen leírja, hogy jól él vagy, hogy mennyit keres. Ha nem minimálbér és az éhhalál között, akkor sznob és flancol vagy hazudik. Ahelyett, hogy megkérdezném tőle mit csinált másképp vagy jobban, mint ők. Vagy csak egyszerűen fogadják el és kész.

2020. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Mert élőben az ilyenek senkik. A sok nyomorult csak azért ír, hogy írhasson,azt hiszik ettől valakik. Irigyek,nem kell foglalkozni velük.
2020. dec. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert élettelen senkik.
2023. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!