Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Összességében, hogy értékelnét...

Összességében, hogy értékelnétek ezt az évet, vagy ami erre az időszakra jellemző?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen erre a járványhelyzetre, meg a körülötte zajló eseményekre gondolok, hanem úgy általánosságban.

2020. nov. 19. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ezt az évet erőteljesen befolyásolta ez a vírus.
2020. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Sajnos igen..

Viszont egy dolgot megtanultam!

2020. nov. 19. 21:15
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem ez a legjobb évem. Lelkileg nagyon megterhelő. A vírushelyzet meg csak rátett...
2020. nov. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Legszarabb évem eddig

20/f

2020. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hmmm a franc tudja, anyagilag és karrier terén nagyon jó, magánélet terén meg éppen olyan sz.r mint eddig az összes.
2020. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon rosszul indult és mire épp kezdtem összekaparni magam jött ez a lockdown. E miatt sok tervem nem tudtam megvalósítani és sajnos folytatódik újra, ami megint csak keresztül húz mindent. Anyagilag végül is el megy, meg magán életem is rendben de lélekben/fejemben nagyon nem stimmelnek a dolgok
2020. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Karrier téren nekem is eddig a legjobb, viszont a végére nem hiányzott, hogy csak elkaptam a vírust. Az a 2 heti pénzkiesés csak hiányozni fog.
2020. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Borzalmas év volt.

Csődbe ment a 17 évig működő vállalkozásom...1 élet munkája.

De nálam a pohár-szinte-mindig félig tele és jó érzéssel tölt el,hogy ha el is kellett mennem cégvezetőből alkalmazottnak,1 napig sem voltam munkanélküli.

Ez meg,sokak történetét végighallgatva,vagy olvasva azért nem olyan rossz teljesítmény.

Emberi részéről még fejlődtem is szerintem.

Mert megszoktam,hogy elvagyok,nem érdekel a családomon és magamon kívül más.

De ez a nem kicsit jelentős életmód béli változás,összehozott rengeteg új és érdekes emberrel...meg persze pár paraszttal is,ami eddig nem volt jelen az életemben.

Szóval nem kicsit mozdított ki a komfortzónámból,de helyt álltam.


Ami elszomorít ebben az egészben,amikor a külföldi ismerőseim barátaim mesélnek a szituról.

Ők is vállalkozók és őket kisegítette az országuk,nem kellett feladják az egészet.

Míg mi magyarok teljesen magunkra vagyunk hagyva minden szinten.

2020. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom, hogy a legjobb évem, de messze nem is a legrosszabb.


Kezdjük ott, hogy szerencsére nem nagyon érintett maga a vírus helyzet.


Munka szempontjából jól állunk (építőipar) a fizetésem is emelkedett. A magasabb fizetés lehetővé tette, hogy kivegyek önállóan albérletet, ne csak szobát béreljek. Vettem pár bútort is, így lakhatás szempontjából egész otthonos és teljesen más egy 1,5 szoba egyedül mint előtte 2-3-an tengődni egy lakásban meg 8nm félszobában.


Hobbim a kirándulás, túrázás. Ezeket továbbra is tudtam űzni szerencsére. Ráadásul egészen sok embert megismertem, kialakult egy fix társasdági köröm is. Csak idén vagy 1500 km-t túráztam, teljeítménytúra, baráti túra, egyedül, stb.


Nagyszülőmet veszítettem el, viszont ő már évek óta "el akart menni" így ezt is megkönnyebbülésként éltem meg, hiszen ő is ezt akarta. családi hátterem se olyan rossz, a szeretteim anyám, öcsém is elvannak, össze szedték magukat a korábbi nehéz éveik után.


Anyagilag előre haladok, még a relatív magas kiadásaim ellenére.


Még ismerkedésben is értem el kisebb sikereket, volt is 1-2 rövidebb kalandom, amik szintén előre lépésnek számítanak az eddigi ínséges időkhöz képest.

2020. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Még nincs vége az évnek, bármi lehet a vége.
2020. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!