Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utcán vagy a buszon ki miért...

Utcán vagy a buszon ki miért szokta bámulni a többi embert?

Figyelt kérdés

Engem nagyon idegesít, ha valaki sokáig bámul rám... néha szúrós szemekkel vissza is nézek, hogy ne bámuljon már.


23F



#látás #busz #emberiség #ember #utca #bámulás #tömegközlekedés #járda #járókelő
2020. nov. 20. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Tettszik, van rajta valami szokatlan, érdekesnek találom a külsejét, vagy próbálom elképzelni az életét


De a legvalószínübb hogy elbambultam

2020. nov. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Férfiaknál ez az agresszivitás jele, bár lehet valami homár nézett ki magának, ha a másik nemből néznek....na manapság már azt se lehet tudni, mert sok elembeteg nő is van, akik intenzív fszfóbiában szenvednek(feministák).
2020. nov. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én nem szoktam bámulni senkit, mert illetlenség, ennyi. Elég szomorú, hogy ezzel rengetegen nincsenek tisztában.
2020. nov. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem is bámulni,vagy sokáig nézni,de a ruháját,táskáját,stílusát figyelem,hátha valami jó darabot meglátok rajta.

A maszkokat is szoktam figyelni divat,igényesség szempontjából,meg egyfajta kultúrát, igényességet elárul az is.

Ha bevásárló kocsiját nézem,mit készíthet a vett kajákból,hány főre veheti,milyen termékeket választ (olcsóbb,saját márkás,vagy drágább),mennyi ideig lehet neki elég stb.

2020. nov. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Hát férfiak eléggé megnéznek. Vajon ennyi homokos van?
2020. nov. 20. 05:25
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, de tényleg baromi idegesítő, amikor valaki szinte kifacsart testhelyzetben hátrafordul és hosszú másodperceken keresztül bámul. Vagy amikor az ülésen oldalt fordul, és lényegében a pofámon keresztül bámészkodik ki az ablakon. Az is gyakran megesik, hogy párok állnak egymással szemben és beszélgetnek, de közben a velem szemben álló (akár pasi, akár nő) engem néz. Ennyire tetszem nekik? Vagy édeshármast akarnak? :)
2020. nov. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Én információt gyűjtök, meg van amikor kíváncsi vagyok, hogy mennyi idő után kezdik el magukat kellemetlenül érezni. Vagy csak valakinek visszabámulok azokra, akik engem néznek.
2020. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 Tudom miről beszélsz. Tapasztaltam nem egyszer.
2020. nov. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!