Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ilyen a haverom?

Miért lett ilyen a haverom?

Figyelt kérdés
Sziasztok... elmesélem a történetet... 2016.szeptemberben kezdtem a közép iskolát,, és kb 3 hónap múlva 2016 Decemberben össze barátkoztam egy fiuval egy idősek vagyunk, aztán mindig együtt ültünk, beszélgettünk, néha elmentünk kajalni,, aztán következő évfolyamban is így volt! Mikor az utolsó évfolyamunk lett volna 2018-2019-ben akkor kilépett 2018. Júliusban ki lépett és 2018. Szeptemberben már máshol kezdte a sulit.... ahogy elment kb 2018.szeptembertől-2019.márciusig beszéltünk üzeneteben, és egyszer találkoztunk elmentünk enni. Aztán 2019 május körül hirtelen meg változott írtam neki hogy szia hogy vagy haver? És ő írta “akadjal már le rollam koccoljal szevasz nem erek raaa csá”... ez nagyon szarul esett hiszen mint tesok olyanok voltunk....:’( utánna próbáltam többször de durván irt vissza... pedig sose bantottam. Most 2020.november van lassan másfél éve hogy nem beszélünk múlt héten láttam a buszmegben és nem is köszönt.... nagyon rosszul esik, esküszöm egy darabig sírtam miatta ,, aztán elfogadtam, de nehezen dolgoztam fel mert mint egy testvér mindig mellete voltam...:( ilyen barátom sose volt egész iskolás éveim alatt
2020. nov. 21. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Valszeg olyan tarsasagba került ahol májerek meg vagányak es az elözö szerencsetlen jo kisfiu énjét utàlja a multjàval együtt.

Es talan ugy erzi akkoriban kis csendes csicska volt es hasonloak voltak a baratai is. Megtagadja a multjàt magyaràn nem akar azzal szembenézni.

2020. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsö vagyok

Csak mert nekem az exem fordult ki magàbol hasonlo miatt.

Bekerült vmi c.gany körbe azt hitte ö is olyan kemeny nagyfiu lett mint ök es onnanstol elkezdett engem lekezelni gunyolni.

Mig meg nem verték es mig ra nem jött hogy tökre nem vették be csak átverték.

Hát sandàn örülök is neki.

2020. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Igen szerintem is egy olyan társaságba került ahol “vagány” gyerekek vannak és nem merte felvállalni hogy milyen kis “szerencsétlen” haverja volt ezmiatt akar elfelejteni
2020. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég sok idő eltelt már, muszáj lenne elengedned. Ahogy írod, elfogadtad, de ez nem igaz. Én sem fogadtam el, bár nekem legalább meg lett mondva, hogy itt a vége, elköltözött, és soha többet nem leszünk már úgy, pedig nem volt áthidalhatatlan táv, de elmondta, más baráti kör, ebbe nem férek bele. Soha nem lesz még egy olyan (gyerekkori) barát, egyszerűen azért, mert már nem növök fel újból, akivel közösen beszélitek meg az első csókot, együttlétet, szerelmet, párkapcsolatot, az első bulik-berúgások stb., én is vagy egy évig kerestem a miértekre a választ, mire jött valaki az életben, aki addig küzdött, míg akaratom ellenére, kb ugyanolyan közel engedtem magamhoz.

Neked ugyanezt mondom, tovább kell lépned, lesz olyan ember az életben, aki kimozdít ebből, csak engedd közelebb. Sokszor nem kapsz válaszokat a miértekre, ez is egy ilyen dolog, és nem szabad rugózni rajta, mert csak magadnak ártasz. Kegyetlen, de fontos események ezek az életedben, érettebbé válsz és tanulsz belőlük, de meg kell tanulnod elengedni is az embereket. Ez a "lecke" erre is tanít. Kitartás!

2020. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!