Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy maradnak fiatal kinézetűe...

Hogy maradnak fiatal kinézetűek egyesek 40 éves korukra?

Figyelt kérdés

Tudom szokták mondani hogy persze hogy fiatalnak néz ki hisz nem nevel egy gyereket sem stb. de sok olyan is van akinek vannak gyerekei.


Mit esznek, mit csinálnak, hogy élnek???


Egyik "srác"-nál rá is kérdeztem, volt gimis osztálytárs, azt mondta napi 1 óra sport, és ő sokat gyalogol, meg 2 naponta fut.


De ez sem magyarázat, ismerek élsportolót aki ennél többet sportol

mégis látszik a kora.


Hogy a francba van ez akkor?



2020. nov. 22. 12:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Ő meg persze ránctalan maradt.
2020. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2# Maximálisan egyet értek.
2020. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, egészséges életmód,
2020. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Altaban a vekony, szortelen sracok fiatalabbnak néz ki az átlagnál.
2020. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Egyszóval az életmód! Ez sok dolgot takarhat.. és hs mind megvsn akkor táplálrkkiegészítők, mert van erre, pont erre.. nem is olyan régi...
2020. nov. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Krisz85 válasza:
100%

többtényezős:


egyrészt a genetika,

dohányzike(öregíti az arcbőrt, bárki bármi mondd)

lelki kiegyensúlyozottság, stresszmentesség (mimikai ráncok)

kevés súlyingadozás az évek alatt (nézd meg a 40 es testépítőket, ráncossak , persze nem mindenk )

vitamin és ásványi anyag ellátottság

nappali munkarendű munka (éjszakai műszak hosszú évek alatt a legegészségtelenebb dolog a cigi után szerintem )

megfelelő alvás, pihenés

vitamin főleg E ellátottság

folyadék legyen megfelel

szoláriumot sem kéne túlzásba vinni,


és testmozgás,


azért meg lehet nézni akik úgymond "kiélt" fejű 30-40 esek, hogy néznek ki, ezek azok az emberek akik korán "értek" és 14 5 évesen már ment a tőlzásba vitt bulizás, legtöbbjük sorvadt fogú , táskásszemű zombi, aki korán kezdi, korán végzi. :-)

2020. nov. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves korban mindenki "öreg", aki elmúlt 20. Valójában pedig a 40-es ember a fénykorát éli, ha fiatalon nem tette tönkre magát.
2021. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fentebb leirtak, akarmilyen elcsepelten is hangzik. Meg meg szerintem a kinti levegon vegzett mozgas, tehat nem a 4 fal kozott. Persze nem is a napon, hogy megegjen az ember bore. A nem alvas iszonyu ez oregit. Es ami nagyon latvanyosan oregit meg, az a megkeseredettseg, kiegettseg, kiabrandultsag. Ezek valahogy annyira kiulnek egy ember arcara es annyira oregitik es csunyitjak! De persze van aki nevetos, vidam es megis jobban oregszik.
2021. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!