Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Feltűnt nektek is, hogy tele...

Feltűnt nektek is, hogy tele a Fb kéregető fiatal anyukákkal, mert nincs élelemre se pénzük? A babaváró miatt szülnek ennyien a nyomorba?

Figyelt kérdés
(A kérdés nem provokatív)
2020. okt. 31. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem tűnt fel.

Ettől függetlenül a babaváró csak egy eleme a dolognak. A családpolitikának nevezett vicc elment egy olyan irányba, hogy semmi nem számít, csak szaporodjon mindenki minél jobban. A butábbak meg csinálják is.

2020. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
A babaváróhoz elég szigorú feltételeknek kell megfelelni, olyanok nem kapják meg, akiknek nincs pénzük kajára se.
2020. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

1millió+ nettó összfizetéssel izgultunk, hogy megkapjuk-e a babavárót (persze alaptalanul), annyira szigorúak a feltételek

egyes bankoknál. Nem provokációból írtam, csak szemléltetésképp. :)


Amúgy én is sokszor látom, sajnos ez egy nagyon szegény ország. :(

2020. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Azt jo lenne mar felfogni, hogy a csoknak es babavaronak feltetelei vannak, sot, nem is egyszeru megfelelni ezeknek sok esetben! Nem tudja mindenki felvenni am, szoval szerintem nem kellene allandoan ezt szajkozni. Mi nem vettuk fel egyiket sem, de annyi helyrol hallottam mar ezt a dumat, hogy mindenki csak ezert szul, hogy falnak megyek mar tole :D
2020. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Az már más kérdés, hogy mi lesz 10 év múlva,


kb. mint a frankos hitelnél. borítékolható

2020. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Napi hazugság
2020. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
5-el egyetértek.
2020. okt. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Én is látok ilyeneket. Egyszerűen eretlenek. Persze közben sokan nagyon büszkék magukra, mert fiatalon lettek anyák, és azt hiszik ezzel egyből be is nőtt a fejük lágya... De meg magukat se tudják fenntartani.

Nekem is nehezen indult be az élet, sokszor éltem meg nehezen, elvállaltam szar munkákat és bizony a gyerekének csak később születhettek nagy banatomra.

2020. nov. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én nem igazán látok ilyeneket, de nem vagyok még anya, így biztosan csak nem ilyen körökben mozgolódom.

A legjobb barátnőm mondja, hogy durvának tartja, hogy egy zsák kisfiú ruhát 5 ezer forintért nem visz el senki. Vagy ingyen kell, vagy sehogy. Alapvetően jó dolognak tartom a kidobás helyett a csereberélést. A koldulást nem.

2020. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

"1millió+ nettó összfizetéssel izgultunk, hogy megkapjuk-e a babavárót (persze alaptalanul), annyira szigorúak a feltételek"


Jó nem kell itt tenni azért a hülyét és túlzásokba esni. 1 millió + felett mégis mi a fenének babavárót igénybe venni? Ennyi keresetből már illene önerőből házat venni. Ha meg tényleg izgultatok akko valami elég nagy baj van az emeleten.

2020. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!