Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megtámadnának az utcán, ti...

Ha megtámadnának az utcán, ti milyen módszerrel véditek meg magatokat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok kinek mi van a fejében, ha egy ilyen szituációra gondol, vagy ha ez történik vele. Fel vagytok készülve fejben az ilyen esetekre?
2020. nov. 22. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
odaadom az ertekeim csak ne bantson
2020. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%

Engem nem ér ilyen szituáció, mert én vagyok Slender Man, és alapból félnek tőlem az emberek.

https://www.youtube.com/watch?v=RnVoMwG4uX0

2020. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

#1:

Az a gond, hogy ezzel csak a támadó morálját növeled, elősegíted, hogy minél több emberrel csinálja meg ugyanezt.

2020. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, lehet elájulnék.
2020. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegettek már meg késsel. Életem totális mélypontját voltam. Felhúztam a pólóm és mondtam h csináld. Valószínűleg erre nem gondolt. Elszaladt. Ma nem tudom mit tennék. De bántanám az fix.
2020. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az a gond, hogy ezzel csak a támadó morálját növeled, elősegíted, hogy minél több emberrel csinálja meg ugyanezt."


Miért az 1-es felelőssége, hogy megállítsa? Miért kell feláldoznia a testi épségét, mondjuk érted?

2020. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék beszélni vele. Sokszor próbáltak ciányok megverni, de valahogy kindíg szót tudtam velük érteni, és valamiért úgy érezték hogy a barátjuk vagyok. Nem igazán tudom megmagyarázi hogy mit is mondok nekik, csak egyszerűen ráérzek. Azt hiszem talán ez működne akkor is ha valaki meg akarna támadni az utcán, vagy ki szeretne rabolni. De ha ez nem működik, akkor jobb elfutni, mint hősködni.
2020. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
2015ben megtámadott egy menekült.Mondanám, hogy rosszkor voltam rossz helyen, de aki a debreceni menekülttábor mellett nőtt fel, igazából mindig rossz helyen volt. Évekig semmi baj nem történt, de a családom mindig mondta, hogy ne járkáljak gyalogosan, főleg este csak, ha nagyon muszáj. Egyik nyári este muszáj volt, bár még nem volt teljesen sötét, csak sötétedni kezdett, és megtörtént a baj. Először nem is tudtam mit akar, mert a saját nyelvén kezdett el hablatyolni, de aztán mikor ott akartam hagyni előkapta a kést és elkezdett Allah-kozni, de nem ijedtem meg, arra gondoltam, hogy nem halhatok meg itt a házunktól néhány méterre a járdán..pillanatok alatt kellett cselekednem, és annyi szerencsém volt, hogy mielőtt odajött hozzám zenét hallgattam és a füles még a nyakamban lógott, illetve annak köszönhetően, hogy a telefonom egésznap a kezemben van tudtam tárcsázni a testvéremet vakon is, aki otthon volt. A migráns nem értett magyarul és a hangsúlyom olyan volt mintha neki beszélnék, de közben csak azt hajtogattam, hogy segíts, mert megtámadtak. A bátyám egyből tudta, hogy miről beszélek, naponta voltak akkoriban ilyen esetek és papucsban, pizsamában elkezdett rohanni, hallottam a fülesen át, ahogy végig mondja, hogy ne féljek. Közben angulul próbáltam könyörögni a mocskos muszlimnak, hogy ne bántson. A bátyám olyan hirtelen jelent meg, hogy teljesen ledöbbent, nem tudott reagálni, mert a háttal állt neki. Nem bántotta nagyon,csak belevágta a vízzel teli árokba és ott hagytuk. Mai napig nem értem hogyan lehetett akkora szerencsénk, hogy nem szúrt. Szerencsére utána nem sokkal bezárták a tábort, de azt az estét sosem felejtem el. Az viszont nagyon szomorú, hogy jött egy férfi biciklivel és segítséget kértem tőle, de elkezdett gyorsabban tekerni, nehogy neki is baja essen..illetve nem tudom pontosan, de ez egy elég forgalmas úton történt, ráadásul egy benzinkúttal szemben, szóval biztos vagyok benne, hogy autósok is látták, de senki sem próbált segíteni. Minden eset és nekem hatalmas szerencsém is volt. Szerintem ilyen helyzetben nehéz jól reagálni, erre így senki sem tud pontos választ adni.
2020. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

3 lehetőséget "látok":

A, lefagynék;

B, van nálam egy kézi riasztó, de ha kellene használnom, tuti lefagynék;

C, Természetbeni "ajándékot" adnék a támadónak.

2020. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Végre kiélhetném a gyilkolási vágyamat.

Viccet félretéve, szerintem az adrenalinom az egekben lenne, ezért önvédelemből nekiesnék. És még az is elképzelhető, hogy jobban megsérülne, mint én. Keressen magának jobb hobbit.

Ha fegyver lenne nála, nálam viszont max a kulcsom, akkor lehet meghátrálnék és megmanipulálnám, mert ezek a lopkodó, rabló támadók általában nagyon buták, és alacsonyabb az IQ-juk, mint az átlagembernek. Ezekkel az antiszociális személyiségzavarosokkal vannak tele a börtönök, a többségük pedig tényleg síkhülye.

Megmondanám pl. hogy tudom ki ő, ha a sittre kerül, vannak embereim akik elintézik. Úgyhogy jobban jár, ha üzletelünk, megpróbálnék eladni valamilyen drogot, k*rvát (nyilván kitaláció) közben valszeg tárcsáznám a rendőrséget, és úgy tennék, mintha a dealerrel beszélnék, burkoltan beüzenném, hogy veszélyben vagyok, mondanék címet, stb.

Persze, ha nagyon szerencsétlen vagy, 10 támadóból kifogod pont az az egyet, aki kivételesen nem hülye és megkérné, hogy kihangosítsd. Ha a rendőrt felhívod egy ilyen sztorival, valszeg venné a lapot, hogy meg akarnak támadni.

De reméljük egyáltalán nem kerül semmilyen támadásra sor.

2020. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!