Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jár az olyan kicsinyes...

Mi jár az olyan kicsinyes emberek fejében, akik bosszút állnak ezért?

Figyelt kérdés
Megszakítod valakivel a kapcsolatot, mert mondjuk kibeszélt, pletykákat terjesztett rólad, megcsalt, bántott...stb.miatt. Erre a másik ember, aki gusztustalan féreg módjára bánt veled, még direkt bosszút is áll valamilyen módon. Még neki áll feljebb, mert te ezek fényében inkább elutasítod őt, és kizárod az életedből.

2020. nov. 22. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tud valaki bosszút állni, ha kizártad az életedből?
2020. nov. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Befeketít mondjuk.
2020. nov. 23. 00:42
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Kit érdekel? Egy idegen azt mond, amit akar, nem hiteles. Sok embert zártam már ki az életemből, ennek pont az a lényege, hogy tisztes távolságról földhöz is verheti magát, akkor sem tud mit tenni ellenem
2020. nov. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De tudja hol lakom, és nem költözök egyhamar.
2020. nov. 23. 02:28
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

A példádról a tipikus nő variáció be.

Megcsalja a férjét,utána elhagyja,viszi a gyereket is,majd elkezdi tiltani az apjától a gyereket,hogy teljes legyen a mérhetetlen rosszindulat.

Az apa meg ilyenkor csak néz,hogy mi a fene van már itt?Nem csináltam semmit azon kívül,hogy gondoskodtam a családomról a gyerekemről és még én vagyok akitől eltiltják a gyerekét?

2020. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tipikus féreg mentalitás.családomba csinálják ezt a férgek.
2020. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pszichopata patkányok.arroganciával
2020. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ráadásul nincs is joga bosszut állni szóval max idézőjelesen lehet irni
2020. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!