Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek többsége, akik körülöttem vannak megcsinálják a tetű dolgaikat, az elfogadott. Ha egy párszor én is megteszem ( persze megbánom ) akkor egyből elkezdenek ócsárolni. Ennyire kicsinyesek vagy én lennék az?

Figyelt kérdés
2016. dec. 22. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez teljesen szituáció és közösségi szellem függő.Körülöttem valóban ilyen kicsinyes társaság van ,és igen, elfogadják ha más "tetű",vannak akik úgy beágyazódnak a közösségbe hogy mindent elnéznek nekik.Az ilyen embereknek nem az a lényeg hogy kinek volt igaza,hogy te valójában rendes vagy jót akartál,vagy uram bocsáss hibáztál.Az ilyen társaság,legyen az iskolában vagy munkahelyen,csak azt fogadja el amit mindenki elfogad,senki nem mer szembe menni az árral, ha van már egy kényelmes helye a közösségben.Sokszor elég egy hangembernek elhinteni valamit rólad, akkor a birkák mennek utána.Azt gondolom nem kell felvenni a kesztyűt,nem szabad hogy rátelepedjen az életedre a legjobb ha elkülöníted magad és őket,úgy szervezed az életed hogy nem kapnak főszerepet benne ilyen emberek.A szíved mélyén lenézheted őket(én le is nézem),de nem érnek annyit hogy beolvass.
2016. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!