Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan kicsinyesek az...

Miért olyan kicsinyesek az emberek?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy szinte mindenki a külseje alapján ítéli meg az embereket és ha nem vagy olyan mint a többiek máris furának hisznek meg elmebetegnek. Ezt így most nem általánosítva mondom de az osztályomban szinte mindenki ilyen. És nem értem az okát, hogy mért néznek le csak azért mert más stílust szeretek. Van egy lány aki konkrétan csak azért utál mert úgy öltözködök ahogy. Semmi rosszat nem tettem ellene. Szerintem nem normálos utálkozni és elítélni másokat. Ti mit gondoltok erről? 15/l
2015. máj. 6. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez szinte mimdenhol így van, még az én oszályomban is. Ők így próbálnak menőbbnek tűnni, pedig ezzel csak az ostobaságukat bizonyítják be. Én inkább sajnálom őket, hogy ilyenek., de ez ellen bármennyire is szeretnénk, nem tehetünk semmit, pedig már próbáltam, "felvilágosítani" őket, de kinevettek.

Szerintem a divat hülyeség. Azt hordd, amiben jól érzed magad, abban ami a te stílusod, ami TE vagy. Ne akadályozzon meg mások véleménye! :)

14/l

2015. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Halloween Boszi válasza:

Az előttem szóló hölgyemény igen okos választ adott! :)

Először is örülj neki, hogy nem tartozol közéjük! :)

Tudod, az emberek sokszor tartanak attól, hogy hogyan vélekednek róluk mások. Félnek attól, hogy kiközösítik őket, ezért nemes egyszerűséggel alkalmazkodnak a körülményekhez. Ha sikerül elvegyülniük, nem kell tartaniuk a negatív értelemben vett kitűnéstől. Azokat emberek azt tartják furcsának, akik különböznek tőlük, és mivel sok esetben (és ez a felnőttekre is igaz) nem tudnak mit kezdeni a helyzettel, az ilyenekkel, egyszerűen hülyének nézik és szekálni fogják őket. Nincs elég eszük, hogy átlássák a helyzetet. :) És sajnos az ilyen felszínes népség van többségben.


15L

2015. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Emberből kivált egy érzést,egy kisugárzást és egy hatást ahogy kinézel. Megjelensz full emóba,feketében mogorva fejjel,akkor nem kell csodálkozni,hogy nem leszel szimpatikus. Természetes emberi dolog,hogy az ember az alapján dönt,ahogy kinéz valami/valaki(nem fogok venni azért rózsaszín autót,mert annak nagyobb a végsebessége). Ezzel az egésszel arra akarnék utalni,hogy a kisugárzás sokat dob az egészen. Tehát ha bemész az osztályba vagy bárhova mosolyogva,vagy legalább pozitív kisugárzással hidd el nagyobb az esélye hogy nem fognak "utálni".
2015. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!