Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztél már bűntudatot ha jól...

Éreztél már bűntudatot ha jól érezted magad?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan érzik belülről, hogy nem érdemlik meg az örömet az életben és érdemtelennek érzik magukat rá, mintha lopnának és büntetés jár érte.

Jól vagy, szuper minden és szinte igyekszel rosszul lenni, mert akkor "tiszta a lelkiismereted".

"Lopnod" kell, kiérdemelni egy pillanatnyi örömöt, majd görcsölni, hogy milyen árat kell fizetni majd ezért.


2020. nov. 23. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerődöm pl. attól tart, hogy nem figyel vmire és akkor megsemmisülés a helyzet.

Ilyen lehet:

Az időjárás is irtó fárasztó tud néha lenni szóval mindenre lehetetlen is figyelni, de esernyővel kivédhető és, ha erre nem figyel másnap ott van h mondja jól megáztam és jön a megmondó miért nem vittél esőkabátot és akkor már nem tud változtatni, hogy nem vitt.

2020. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem a párkapcsolatom alatt volt csak ilyen. Az exemet zavarta, hogy introvertált vagyok és szeretek egyedül is lenni. A vége fele már szorongani kezdtem, ha jól éreztem magam egyedül, mert féltem, hogy megsértődik, hogy nem töltöm minden időmet vele.
2020. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 Pedig az ismerősöm épp utánajárt minden időjárás jelentésnek csak akkor már ezt nem is tudja hozzátenni.
2020. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen érzek

Szerintem belém ezt belém nevelték valamiért

Anyám egy mártír, gondolom tőle ered az egész

Nem különösebben szoktam észrevenni magamon, csak érzem hogy nem tudom elengedni magam és sajnos más is észreveszi

2020. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Így neveltek, ebben nőttem fel. Nekem több év terápia kellett ahhoz, hogy a többi gyerekkori traumám mellett ettől is végérvényesen megszabaduljak, szóval igazából a huszas éveim közepén kezdődött el igazán az életem. Megérte :)
2020. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen, amikor valakinek mellettem meg épp fájt valamije.
2020. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen korszakom, mondjuk nem volt ennyire durva.
2020. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!